Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bele lehet szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bele lehet szeretni olyan vkibe akivel szinte minden nap beszélgettek, de még soha nem láttátok?

Figyelt kérdés

Majdnem mindennap több órát beszélgettek vele, még soha nem láttátok, mégis éreztek iránta vmit.

Ez ha nem is szerelem, csak erősebb vonzalom.

Volt már valaki ilyen helyzetben?



2014. szept. 25. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
A naiv buta emberkék bele birnak
2014. szept. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
olt. A lányt tegnap ismertem meg,és beleszerettem.
2014. szept. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem bele lehet.
2014. szept. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze.
2014. szept. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is
2014. szept. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem az emberbe szeretsz bele, hanem az uzeneteibe. Azert van az, hogy sokszor valamelyik, vagy mindket fel nagyot koppan mikor a valosagban is talalkoznak.
2014. szept. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kurtz Bickle ***** válasza:
100%
Bele, de a hiányzó részeket - amiket az élőben való ismerkedésnél fedezhetsz csak fel - kipótolja a tudatalattid számodra ideális tulajdonságokkal, vagy pedig a már ismert részei alapján próbálsz következtetéseket levonni. Tehát az ilyen szerelem nem feltétlenül a másikról szól, mert a másikat nem ismered eléggé. Az internetes ismerkedés megadhatja a kezdőlökést, de bármiféle romantikus viszony vagy kapcsolat csakis élőben tud realizálódni.
2014. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kb így jártam egy lánnyal. Annyi, hogy képeken már láttuk egymást.
2014. szept. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Hercegnő_: ) ***** válasza:
100%

Nos,igen..Mi a barátommal úgy jöttünk össze,hogy a táv miatt fél éven keresztül csak telefonon beszélgettünk,nap mint nap,órákon keresztül.

Képen viszint láthattuk egymást,neten is küldtünk egymásnak újabb képeket.

Aztán tudtunk találkozni,de már mikor hónapokon keresztül beszélgettünk tudtam,hogy ez egy jó választás.

Remek fiút fogtam ki magamnak..de nem hiszem,hogy egy ilyet mégegyszer megtudnék csinálni.

2014. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!