Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kerul engem? (vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kerul engem? (vagy nem is tudom minek nevezzem)

Figyelt kérdés
Sziasztok.Van egy lany aki tetszik nekem...egy suliba jarunk,o egy osztallyal lejebb....ha meglatom a folyoson vagy akarhol a suliban koszonok neki de o vagy nem koszon visza,vagy egyaltalan nem is nez felem...pedig chanten ha irok neki es ha epp gepnel van vagy nincs valami dolga akkor mindig visszair es eleg jokat szoktunk beszelgetni...
2014. szept. 25. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
ez lehet hogy bunkón fog hangzani, de lehet, hogy gáznak talál. Ebből ez jött le amit írtál. Egyébkét szia :D
2014. szept. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csabika1971 ***** válasza:

Igen nyíltan valószínű elég gáznak talál.

És a gép előtt egyáltalán tudja, hogy veled beszélget? Vagy csak annyi, hogy XY nevű fantázia valakivel társalog.

2014. szept. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor dumaltok, kerdezz ra nyugodtan. Lehet hogy csak eloben gatlasos.
2014. szept. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csabika1971 igen tudja hogy ki vagyok...o is ismer engem en is ismerem ot ....
2014. szept. 25. 16:06
 5/5 A kérdező kommentje:
utolso valaszolo... mar gondoltam ra es meg is fogom tenni...!
2014. szept. 25. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!