Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Mennyire jönnek be nektek a természetes vörös hajú lányok?

Figyelt kérdés

Ilyesmire értettem mint ami a képeken is van:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


És mondjuk zöld szemmel. :)



Légyszí kort is írjatok, köszönöm!



2014. szept. 25. 14:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Nekem bejönnek, semmi gond nincs velük. Ha tetszik a lány, nem a hajszín a döntő, legalább is nálam :)
2014. szept. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%

Mert a vörös szín a vadságot jelképezi a zöld szem meg ritka. 37/F

De egyébként nekem az a fontos, hogy hosszú haja legyen, de alapszínekben mindegy milyen, csak ne kék,zöld...stb.

2014. szept. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%

Egy még sosem teljesült álmom egy ilyen vörös leányzó egy estére :/

Szóval nagyon.

2014. szept. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
67%

jah

36F

2014. szept. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 csabika1971 ***** válasza:
72%
Mindig is gyengéim voltak a vörös hajú nők. Ezek is nagyon csinosak, kivétel a második ő nem jött be.
2014. szept. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
72%
Évek óta szeretnék ilyen csajt
2014. szept. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy a képeken elsősorban a hajszínárnyalatot akartam demonstrálni nem a hölgyeket, de örülök hogy tetszenek nektek nagyrészt, vannak köztük szépek.
2014. szept. 25. 15:16
 8/25 anonim ***** válasza:
76%
Azért ezeknek egy része festett vörös. Nézd a szemöldökét, más színű! De egy igazi márványos bőrű szeplős vörös lány nekem is egy még meg nem valósult álmom.
2014. szept. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%

Én vörös hajú pasiként azt hiszem, hogy különlegesek vagyunk. Nőben is természetesen...

Csak az a baj, hogy a természetes vörösek közt kevés a szép nő.Van, csak állati kevés.

De az is igaz, hogy egy tetszés-nem tetszés kérdésében nekem teljesen lényegtelen a hajszín is.

2014. szept. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

#9, az igaz, egy részük festett de legalább közelít a természeteshez, nem piros, nem bordó és nem lila, és nem narancssárga!! Néha utcán olyanokat látok....


Mutatok természeteset :) a teljesség kedvéért, nekik pl. tuti 100% eredeti vörös (igaz ma már festik másmilyen színűre, de pályájukat az eredeti hajszínükkel kezdték):


[link]


[link]


Plusz ő akiről csak gyanítom talán eredeti:


[link]


#10-es, részben talán egyet értek, abban nem, hogy ugyebár szerinted kevés a szép vörös hajú nő, ennek talán az az oka hogy eleve kevesebb a vörös hajú ember, nemhogy a vörös hajú nő (bár ez kontinenstől függ, pl. Írországban és Skóciában gyakoribb, norvégoknál és németeknél, esetleg hollandoknál előfordul).


A szépség nem hajszínfüggő, egy szőke, barna, fekete hajú is lehet nem szép.

2014. szept. 25. 15:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!