Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből mi lehet a jövőben? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből mi lehet a jövőben? Nem tudom, folytassam-e, de nemet mondani nem tudok, mert nagyon szeretem.

Figyelt kérdés

Megismertem két éve (amikor bekerültem főiskolára) egy hölgyet, aki nem messze lakik tőlünk, mindennap találkozunk a buszon, én főiskolára, ő dolgozni megy. Miután már ismertük egymást pár hónapja, meghívott engem kávézóba, én is visszahívtam őt, és nagyon jól kijöttünk egymással. Én nem vagyok egy nagy társasági ember, barátaim sincsenek, nem sok emberrel vagyok jóban, és nagyon jól esett, hogy valakihez ennyire közel kerültem. Voltam a lakásán is többször, de én sose mertem meghívni hozzám a szüleim miatt.


Kb. másfél év után meg valahogy megváltoztak vele kapcsolatban az érzéseim, de egyre több időt próbáltam rá szakítani, és egyre többet gondoltam rá, de fogalmam sem volt, hogy ő mit gondol rólam. Múlt héten pénteken azt mondta nekem (és ez meglepett), hogy a hétvégén látogassam meg a lakásán mindenképpen. Én elmentem hozzá szombat délután, és elég szomorúnak és furcsának is tűnt. Elmondta, hogy ő nem jön ki a munkatársaival, azok mindig beszólnak neki. És régebben már elmondta, hogy nyolc éve elvált, nincs senkije, és borzasztó magányosnak érzi magát, nem tudott azóta semmilyen kapcsolatot kialakítani férfiakkal. Az életét üresnek és haszontalannak érzi, mert nincs családja meg senkije. Én eléggé megsajnáltam őt, mert együttérzek vele. Én is elmondtam neki, hogy én is magányos vagyok. Ott ült mellettem a fotelban, hozzám bújt teljesen, nekidőlt a vállamnak, és azt mondta, hogy én vagyok a legcsodálatosabb ember, olyan akivel már nagyon rég nem találkozott, és nagyon megszeretett engem, nem bírná elviselni, ha én kilépnék az életéből. El is sírta magát, én nem utasítottam vissza ezt a fajta közeledését, meg is próbáltam vigasztalni, de amit ezután mondott az már kicsit sok volt. Szerinte én nemcsak gyengéd és gondoskodó vagyok, hanem ő úgy is vonzódik hozzám, mint férfihoz, én teljesen elvarázsoltam őt, belém szeretett. Aztán meg mikor ezt kimondta, egy csomószor bocsánatot kért. Meglepődtem, de valahol meg nagyon örültem neki. Én pedig megmondtam neki az igazat, hogy én is többet érzek iránta, mint sima barátságot, de ez nekem korai, ezt át kell gondolnom.


És igen, tényleg nagyon tetszik nekem ez a nő, és már belegondoltam abba, mi lenne, ha nem barátok, hanem egy pár lennénk, de bizarrnak tartottam a dolgot. Az utóbbi pár napban mindig ő jár a fejemben, az hogy talán megbántottam, pedig úgy viselkedik most is, mint szokott. De egyfolytában rá gondolok, fontossá vált nekem, vagy nem tudom, de álmodtam is vele kétszer, azt, hogy együtt vagyunk, összeházasodtunk, és boldog vagyok vele, meg...ezt szégyellem leírni, de erotikus álmom is volt vele. De ez lehetetlen. Én még csak 21 vagyok, ő meg 44. Ilyen nincs, ezt mindenhol el fogják ítélni, az ilyenről le kell mondanom. A szüleimnek meg nem mutathatok be a jövőben egy olyan nőt, mint páromat, aki anyámnál egy évvel idősebb! Hogy engedjem el, miközben úgy érzem, hogy boldogok lehetnénk együtt? Vagy ha engedek a dolognak, és összejövünk, annak lesznek súlyos következményei? Én olvastam ilyesmi kapcsolatokról, de az emberek nagyon nem támogatják.



2014. szept. 25. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Ennek a kapcsolatnak semmilyen szempontból nincs jövője. Kár beleélned magad.
2014. szept. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A holgy phiszes zavarokkal kuszkodik.
2014. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Először én is arra gondoltam, hogy ennek nincs jövője és vesd el a gondolatát is.


Nekem személy szerint nem is kéne ennyivel idősebb ember, rá sem tudnék úgy nézni, mint olyan partnerre.


De ha jobban belegondolsz, miért ne lehetne jövője ha szeretitek egymást?

Más véleménye mit számít? Ha ti ketten akarjátok, akkor nincs az az isten, aki ezt szétválaszthatná.

Egy kapcsolathoz 2 ember kell, 2 ember akarata, és nem másik százé hogy mit fog szólni!

2014. szept. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De te mégis mire gondoltál, amikor ő hívott meg először kávéra, meg többször felhívott a lakására is?


Mindketten magányos típusok vagytok, ezért szimpatizáltok egymással. Kapcsolat szempontjából nincs jövőtök - szerintem -.

2014. szept. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem meg könnyebb lenne még most véget vetni ennek.


A nő csak azért nyomul, mert nincs senkije. Ha találna egy vele egykorú férfit, aki hozzávaló lenne, egyből nem is gondolna rád úgy, mint ahogy mondta. A magányosság beszélt belőle, belőled meg a kíváncsiság. És akkor 50 évesen pelenkázni fogod?..

2014. szept. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok még mindig.


Szóval, az is lehet, hogy csak a kíváncsiság hajt titeket, és miután megpróbáltátok, rájönnétek, hogy nem is kell ez az egész nektek. Próbáld meg, aztán majd lesz, ami lesz. Rajtatok múlhat csak.

2014. szept. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 csabika1971 ***** válasza:

Igen helyesen gondolkodol. Nincs jövője ennek a kapcsolatnak, de ezt mond el neki is úgy mint most nekünk. Ne ringassa egy álomvilágban esetlegesen magát veled kapcsolatban. És keres egy korban hozzád illő lányt.

Persze ez nem az jelenti, hogy őt el kell felejtened, nyugodtan barátkozhattok tovább.

2014. szept. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
61%

" Hehe. Mindig röhögnöm kell, ha valakinek a szerelme idősebb, mint a szülője. XD


Amúgy én sem hiszem, hogy ez jól fog elsülni, ha összejöttök. Egy ideig talán jól éreznétek, azt hinnétek, hogy boldogok vagytok, majd felbukkannának a problémák. A nő szerintem gyereket is akar tőled, és már olyan korban van, hogy ha nem szül egy-két éven belül, már nem fog. Vigyázz. Persze, ha te egy év múlva apa szeretnél lenni, akkor mindent bele, de egy idő után a párod az életkora miatt már egyre kevesebbet gondoskodna róla, te meg egy olyan fiatal kis kölyök vagy, akinek még a szüleinek az eltartására és támogatására szorulsz. Komolyan, mit akarsz te? "

2014. szept. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Elfelejtettem írni, hogy szerintem a szerelmednek hátsó szándékai vannak veled. Biztos észrevette rajtad, hogy nagyon kedveled őt, meg mindig ugrasz, amikor ő hív téged, és gondolta, hogy el tud téged csábítani. Elég szégyenteljes, hogy ilyen fiatal pasikra képes szeretőként, férjként, stb. tekinteni, de neki ez pont kedvező, hogy csak ennyi idős vagy. Lehetőséged lát benned, így hogy főiskolára jársz, te biztos támasz lehetnél neki öregkorára, amikor majd nem tud magáról gondoskodni. DE! Ez lehet, hogy neki kedvező lenne, de neked egyáltalán nem. Jó, az túlzás, hogy pár hónap múlva, de pár év múlva nem fogod vele jól érezni magad, főleg, ha megbolondulsz, és feleségül veszed.
2014. szept. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van. Vissza kell utasítanom, nem szabad, hogy szerelmes legyek bele, de nem tudom, hogy fogok kiszeretni belőle.
2014. szept. 25. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!