Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnatok arrol, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnatok arrol, ha egy pasi 3 es fel eve probalkozott egy csajnal, a csaj 2x is visszautasitotta, a pasi viszont 3 es fel ev utan megint probalkozna/probalkozott a csajnal?

Figyelt kérdés
2014. szept. 25. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy kitartó a srác.
2014. szept. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Viszont ezido alatt a sracnak tobb alkalmi kapcsolata is volt.
2014. szept. 25. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Alaposan lejáratta magát a csaj előtt, biztos bolondnak nézik. Úgy tűnik, még mindig nem sikerült megértenie, hogy soha az életbe nem fog összejönni azzal a csajjal, pláne ezek után. Ez lassan már zaklatásnak minősül, szerintem nem normális a csóka, vigyázni kell vele.
2014. szept. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

4 evig tepertem a sracert akibe szerelmes voltam, ugy hogy o kijelentette utalja az olyan bajos, buta, hiperaktiv embereket mint en.

4 evig folyton mellette voltam, megismertem, szenvedtem erte es most a felesege vagyok:) Megeri, en probalkoztam es sikerult, sokszor akartam feladni de orulok hogy nem tettem. Orditozott velem sokszor, elkuldott az anyamba hogy menjek el, de mellette voltam mindig, akkor is amikor meghalt az anyukaja, mindig mellette voltam es segitettem ha kellett ha nem.

Annal a korhaznal vagyok nover ahol o orvos.:DD

Sok bajt, galibat okoztam de mar csak nevetunk rajta.

2014. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!