Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagyon szánalmas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon szánalmas?

Figyelt kérdés
Férfi létemre egészen furcsán viselkedtem egy romantikus film alatt. Szinte végigmosolyogtam az egészet, és néhol annyira bele tudtam élni magam, hogy a férfiszereplővel együtt változott a mimikám. Vagyis így visszagondolva így volt. Veletek volt már ilyen? Vagy mennyire tartjátok ez gáznak?

2014. szept. 25. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez már orvosi eset
2014. szept. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vicces lehet :DD
2014. szept. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem nézek romantikus filmeket.

de nem szánalmas, ne aggódj. tetszett a film aztán ennyi.

én is bele szoktam élni magam egy jó horror filmbe. látnád közben az én mimikám:)

2014. szept. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vannak ilyen emberek, nem vagyunk egyformák :) nem szánalmas. bele éled magad nagyon, nincs ezzel baj
2014. szept. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

solnisko:)


[link]


Igy ?

2014. szept. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

így is:)

attól függ ki tetszik jobban, a gyilkos vagy az áldozat.

de az őrült sorozatgyilkos szerepét jobban át szoktam tudni érezni:)

2014. szept. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe nincs semmi különös:D a csók jelenetnél biztos mozgattad a nyelvedet mint egy gyík:D hihi)
2014. szept. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja, még veszekedni is szoktam a képernyővel ha a szereplők nem azt csinálják amit szerintem kellene. szóval tényleg megnyugodhatsz. hozzám képpest teljesen normális amit te csinálsz:)
2014. szept. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó, azért nem olyan durván, hogy csókjeleneteket lenyomjak, vagy hasonlók. :D
2014. szept. 25. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!