Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lánynak nem ciki, ha 18-9...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak nem ciki, ha 18-9 évesen még nem volt barátja sem, de egy fiút már 15-6 évesen is kinevetnek miatta, miért?

Figyelt kérdés
Én 15 voltam, mikor egyszer elszóltam magam egy osztálytársamnak, hogy sosem volt barátnőm(Most sem volt.), és nagyon megbántam, nem is nézett rám többet úgy, mint előtte. 16 évesen azért lettem kinevetve, mert még szűz voltam(Most is az vagyok 18 évesen.), most pedig, ha kérdezik, csak tagadom és kész, még egyszer nem hozom magam olyan kellemetlen helyzetbe, főleg mekkora derülés lenne már rajtam, hogy a 18 éves foreveralone, főleg úgy, hogy nem is gondolná rólam senki.. A lányoknál ez miért nem ciki, vagy szégyen? Osztálytársamat sosem nevették ki, hogy 18 éves lány, ráadásul nem is csúnya, mégis szűz. Miért van ez így?
2014. szept. 25. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem srácoknál sem ciki, válogasd meg jobban az ismerőseidet. Jobb helyeken nem nevetik ki emiatt az embert.
2014. szept. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
mert ha lány vagy, akkor csak "vársz az igazira"... Míg ha fiú vagy, akkor rögtön lejön, hogy nem tudtál meghódítani senkit. Így kompenzálja az univerzum, hogy ha nő bárkivel összefekszik r*bancozzák, míg a hímek minél több nőt megfektetnek, annál menőbbnek, sikeresebbnek számítanak
2014. szept. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mindenhol vannak parasztok, azért nevetnek ki.

Én 19vagyok, nem volt egy komoly kapcsolatom még, de engem nem nevetnek ki. Rossz társaságban vagy, ha kinevetnek emiatt.

2014. szept. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is 18 vagyok és szűz, szépnek tartott lány..nem szégyellem, nem tartalak emiatt gáznak. A mai világban a legtöbb ember viszont nem így gondolkodik..
2014. szept. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát a környezetemben való emereket nem tudom megválogatni, az emberek 90%-a ilyen, de ők nem tudják ezt rólam, csak, ha tudnák, akkor ez lenne, mert 15 évesen kinevettek a barátnő miatt, akkor most mekkora égés lenne.. :)
2014. szept. 25. 18:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem elég nagy baj, ha valaki azon kattog, hogy mi menő, és mi nem, ráadásul az ilyesmi magánügy, nálunk sosem kerül szóba (a szex, mint téma természetesen igen, de egymás magánéletéhez semmi közünk)

Szóval válassz normálisabb barátokat, az idiótáknak meg ne mondj semmit.

2014. szept. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem barátokról van szó, még csak haverokról sem, sima ismerősök, osztálytársak stb. De nem ezen van a hangsúly, engem nem izgat, mivel nem tudják..
2014. szept. 25. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!