Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt a gyakorin privátban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a gyakorin privátban miért nyomulnak annyira a fiúk? 17/l

Figyelt kérdés
Pl kiírok egy kérdést vagy éppen válaszolok valakiére aminek semmi köze az ismerkedéshez.Már egyből jönnek a privátok.De nem csak a Szerelem/Szem kategóriában.De elég csak egy L betűt írok és azonnal jönnek a privátok.Van aki kamerázni vagy intim képet akar.

2014. szept. 25. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Itt élik ki magukat.
2014. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert élettelenek...
2014. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sok a perverz.. arra a csodára számítanak, hogy más is benne van abba amit ők akarnak.
2014. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggodj mindenkire ráirnak, ha nem akarsz levelezgetni, töröld azt kész. Mondjuk egy pár kedves sráccal tartom innen a kapcsolatot, de inkább barátság. Végülis nincs ezzel baj, ha meg nem irna senki, senkinek akkor meg nem lenne kommunikáció, és ennyi szines személyiséget se ismernék meg, sőt azt se tudnám, hogy léteznek..
2014. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Remélik, ha már a való életben sikertelen, akkor hátha a gép mögött görnyedve összeszednek egy csajt :D
2014. szept. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Néha még én is kapom a privátokat, mert nőnek néznek.
2014. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Majd megszokod
2014. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De miért pont ezen az oldalon? Vagy más fórumon is ez megy?
2014. szept. 25. 20:22
 9/11 Hercegnő_: ) ***** válasza:

Én is szoktam perverzkedni,de túlzásba nem esem..:D


Viszont én is utálom,aki komolyan ir,ismerkedni akar,de semmi jelet nem adtam hogy ismerkedésre vágyom.

2014. szept. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is itteni pasi vagyok, és írok néha privátokat. DE nem azzal a céllal hogy alkalmi szexet, webkamerát vagy képeket kérjek, hanem hogy kicsit megismerjem más életét, véleményeit.

Aki úgy tesz, ahogy írtad, azért teszi, mert sehol sem kap semmit és innen akarja kiszuszakolni.

2014. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!