Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Számotokra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Számotokra egy fehér, fekete vagy egy bordó ruha izgatóbb egy lányon?

Figyelt kérdés

Csipkézett egyberuhára gondolok. :) Van valaki, akinek nagyon szeretnék tetszeni, és hamarosan lesz egy picit kiöltözősebb alkalom, ahol találkozunk. Mindhárom ruha jól áll, és még egyiket sem látta rajtam. Ha szín alapján kellene választani, melyiket mondanátok?


Amúgy ha az számít, barna hajam van és viszonylag világos bőröm.


Köszönöm előre is a válaszokat!


2014. szept. 27. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, nekem fehér bőröm és barna göndör hajam van, mások szerint a bordó és a piros nagyon feltűnővé tesz. Szóval neked is ajánlom :) A fekete átlagos, ha megnézed a legtöbb lány általában feketét vesz fel bálra, buliba.
2014. szept. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a bordó nekem nem teszik, inkább valami élénk piros/kék jobban teszene

ha elég világos a bőrőd hozzá, akkor inkább a fehér állna jól :) nekem az teszik legjobban

2014. szept. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Barna hajhoz bordó gyönyörű! :) A fehér sápaszt .
2014. szept. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A bordó. A fehér és a fekete számomra egyáltalán nem izgató szín.

De a bordónál izgatóbb színek is vannak, pl.: aranybarna (mézszín).

2014. szept. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!