Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg egy lánynak h szeretem?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok 3 éve szeretek egy lányt... ezzel csak annyi baj van hogy én is lány vagyok,szoktunk beszélni sőt találkozni is szoktunk.. mivel most mentem középsuliba sajnos nem látom csak egy héten egyszer-kétszer.. volt osztálytársaim észre vették hogy tetszik sőt azt is hogy szeretem mondták is... el is terjedt a suliba h leszbi vagyok... nem mondom hogy alaptalanul .. a csaj is tudta ennek ellenére is fekudt kézi meccs után az ölembe mondta hogy szép a szemem.. és hülyéskedtünk mindig... de ha találkozunk csak a fiukrol beszél... szerintetek be valjam neki hogy szeretem? ha igen akkor hogy??!

2014. szept. 27. 18:44
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Ha fiúkról beszél akkor valószínűleg hetero, de attól még "kalandozhattok", ha benne van ő is:-) Viszont fel kell készülnöd arra a lehetőségre is, hogy a vallomásod után már nem fog veled barátkozni..
2014. szept. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
ezér nem merem megmondani neki:(( de ahogy "kalandozunk" egyre jobban megszeretem...
2014. szept. 27. 18:51
 3/34 anonim ***** válasza:

Mintha már láttam volna ezt a kérdést...


Mondd el. Mi a legrosszabb ami történhet? Visszautasít, esetleg megszakad az eddigi kapcsolat. Még mindig jobb minthogy ezen agyalj, jobb esetben meg lehet összejön! Hajrá!


ui.: aztán írd meg, hogy mi volt ;)

2014. szept. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
és hogy mondjam elneki???:(
2014. szept. 27. 19:03
 5/34 anonim ***** válasza:
előbb puhatold ki h mi a véleménye a lányokról.attól h fiúkról beszél biszex is lehet simán.esetleg próbálkozhatsz ártatlannak tűnő érintésekkel is,és figyeld hogy reagál rá.sokkal kevesebb lány mond nemet a lányokra mint hinnéd! ;) 20/Bi L
2014. szept. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
ha elpirul??
2014. szept. 28. 19:31
 7/34 A kérdező kommentje:
de...,ált.suliba még foglalkozott is velem.... párszor a seggét is megfogtam de nem szolt,de hogy most középiskolába mentunk igy uj haverjai vannak es kezd elfelejteni:(
2014. szept. 28. 19:59
 8/34 anonim válasza:
Hát szerintem ezt át kellene gondolnod!!korántsem biztos hogy 15 évesen lezbizus vagy!!!!voltál már fiuval?volt már bármiféle kapcsolatod lánnyal??de ha nem ez még nem biztos!!!!ien fiatalon nem lehet tudni. a nemi hovatartozás a kíváncsiság kérdése igen nagyon nehéz dolog ebben a korban-!de majd idővel ez is megoldodik. a hajlam megvan mindenkiben. de az előttem hozzászóló ne beszéljenek már rá egy 15 éves kislányt hogy mit is kéne csinálni. ....nem tudja még hová tartozik!!!!!!!!!Ha tanácsolhatom ne mondj neki semmit mert elveszíted a barátodat.
2014. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat!:) csak mindenki mást mond :/ nem.. nem volta még fiuval "udvarolgatnak" páran de nem izgat!!! csak az az egy lány... :'(
2014. szept. 30. 18:36
 10/34 anonim válasza:
Lehet csak rajongás vagy tisztelet ez az érzés ami nálad van! másik lány is tetszik?vagy csak az az egy??
2014. szept. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!