Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bántak így velem a gimiben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bántak így velem a gimiben?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok már, szóval 4 éve kikerültem már a gimiből, sok dolgot tapasztaltam már azóta, és sokszor meglátom, hogy milyen hibákat követtem el régebben, de a gimis időszakomból van pár dolog, ami még mindig szöget üt a fejembe.

Nem igazán számít már érdemben az egész, nem rágódom ezen, csak a kíváncsiság hajt.


Szóval, az a helyzet, hogy nekem gimiben nem volt igazán senkim, mert senki sem akart tőlem kapcsolatot. Voltak hosszas, reménytelen szerelmeim, azokat most nem írnám le, mert bonyolult sztori mind.

De az összes fiú meg akart d_ugni, és ezt gátlástalanul ki is jelentették. Nem úgy ám, hogy azt mondták volna, hogy szép vagyok, gyönyörű vagyok... stb., hanem azt mondták, hogy "d_ugható" testem van, jó mellem...stb. Én meg ezeket gyakorlatilag gyűlöltem már hallani, mert a lelkemmel senki sem foglalkozott, sőt, butának és lotyónak hittek. De ennek nem tudom az okát. Senkivel sem feküdtem le, 1-2 emberrel jutottam csókig, és ennyi. Nem öltöztem kihívóan, nem sminkeltem magam.

Senki sem tisztelt, simán letapiztak, alám nyúltak... stb., pedig nem hagytam magam, volt, hogy megpofoztam őket érte, volt, hogy kértem, hogy ne, de semmi sem hatott rájuk.

Sokszor kaptam a beszólásokat, hogy buta vagyok, pedig mindig jól tanultam (sosem magoltam, és még matekfaktra is jártam :D), voltak ambícióim, és csomószor kiálltam magamért, kicsit talán "lázadó" is voltam, verseket, regénykezdeményeket is írtam, meg ilyenek. Talán annyi, hogy naiv voltam, és csomószor közeledtek felém kedvesen, aminek nagyon örültem, de mindig kiderült, hogy vagy búfelejtőnek használtak volna, vagy csak szexre, és nem egyszer volt olyan, hogy amikor megmondtam, hogy nekem ez nem pálya, akkor jelképesen belém rúgtak, lehordtak.


Ez az egész oda vezetett, hogy azt gondoltam még a gimi után is, hogy ha egyetlen egy fiút is találok, aki meghallgatja a gondolataim, hajlandó esélyt adni nekem kapcsolatra, akkor azt meg kell becsülnöm, szinte szívességnek vettem. Ezért összejöttem egy hatalmas hulladék emberrel, ami miatt tovább sérültem, tovább gyalázódott az önbizalmam.


Mostanra már nagyjából kijöttem ebből, de néha még mindig nehéz elhinnem, hogy a barátom élete szerelmét láthatja bennem, meg, hogy egy intelligens, érdekes nőt lát bennem.


Nos, a kérdésem az lenne, hogy mi lehet az oka annak, hogy így viselkedtek velem? Tuti, hogy rosszul csináltam valamit, ugyanis nálam csúnyább, butább, gonoszabb lányoknál meg sorban álltak...


2014. szept. 27. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok olyan kretének fejével gondolkodni, mint akiket leírtál. Nálunk az osztályban nem volt ilyen, pedig természetesen volt ott is mindenféle lány.
2014. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szomorú történet :(

De ha van valaki aki most élete szerelmét látja benned és te is képes vagy elfogadni ne a sok szardarabbal foglalkozz akik tönkre tették a lelkednek a legszebb korát hanem most építs a romokból egy újat és az legyen olyan amilyet te szeretnél.

Sajnos engem is elnyomorítottak lelkileg a középsuliban az önértékelésem hazavágták nem tudok csajozni mert nem tartom magam elég jónak és nem tudom h mi kell ahhoz h ezen átlendüljek, pedig sok mostani jó cimborám azt mondja nincs velem semmi gond....

De valami miatt mégis ott van bennem egy láthatatlan fal amit nem tudok ledönteni :(

Kedves megértő vagyok, kicsit konok de ha valakit szeretek azt nagyon tudom szeretni...

2014. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De én már tudom, hogy nem ők a mérvadók, és nem tettek tönkre. A legszebb kor meg számomra nem a kamaszkor, hanem 20-tól kb. 45-ig.

Csak az okokra vagyok kíváncsi.


Nem szeretnék sajnálkozást, meg olyan mondatokat, hogy ezt vágtak tönkre, meg azt vágtak tönkre, sem pedig tanácsokat. Az önértékelésemet az én dolgom felépíteni, nem fogok beletemetkezni abba, hogy ez volt velem a gimiben, csak a miértjére vagyok roppant kíváncsi.

Azóta fordult a kocka, mert szinte bárkit fel tudnék szedni, ha nagyon akarnék.

2014. szept. 27. 20:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem van egy elképzelésem, de majd helyesbítesz, hogy mennyi lehet belőle igaz.


Ha szép vagy, mi több nagyon szép, az alapból együtt jár egy irigységgel.

Ha ez a lány matek faktra jár, arra alapból furán néznek sokan. És ha nem "partiarc" mert tud kérdezni,

kicsit másképp gondolkodik, plusz a fiúk közeledésére nem úgy reagál ahogy a közösség szerint kéne

(főleg a kikosarazott bunkók szerint) akkor máris egy csodabogár, akire irigyek, aki fura, aki más.

És ráragasztják a "hercegkisasszony" cimkét. Ha visszaszól, kiáll magáért egyből "rá is szolgál" erre.

Aki biztosan stréber. Tuti ilyen olyan amolyan. "nézd hogy fenn

hordja az orrát", és támadnak. Buta, és lotyó, és minden csak szép és jó nem.

Én erre tippelnék.

2014. okt. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!