Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az átlag nőknél/lányoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlag nőknél/lányoknál kizáró ok az ismerkedésben, ha egy fiatal huszonéves srác testépítéssel foglalkozik?

Figyelt kérdés
14 éves koromban kezdtem, tehát van már pár év ismeretem ebben a sportágban, a kérdés nem is a sok izomtömeg köré épül, hanem az ezzel járó lemondásokkal, és a magam köré szerveződés a a bonyolultabb, 3-4óránként evés, étrend kiegészítők vitaminok tömkelege, állandó étrend.
2014. szept. 27. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy túl sok közös lenne bennünk egy ilyen sráccal.
2014. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha valakinek gondja lesz vele, akkor hivatkozz a sminkelésre, ruhákkal való szöszölésre stb. Persze ha a másik fél olyan típus.
2014. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es

Sajnos ettől tartok én is hogy még többen vannak akik így gondolják, eddig soha nem volt kapcsolatom, mert nem fért bele már, végeztem a suliban elmentem edzeni, hazaértem ettem, és aludtam, ma ugyanez a helyzet, alvás, kaja, munka teszi ki java részét az életemnek. Akikkel szoros ismeretségben állok azok is vagy középkorú vagy még kezdő, de már jobb eredményekkel rendelkező emberek.

2014. szept. 27. 20:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, meg legalább jöhetne velem kondiba, már ha jár :3
2014. szept. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3


De akkor egyáltalán hova férne be neked egy komoly kapcsolat? Ha van heti max. 4-5 szabad órád akkor inkább szexpartnert keress, egy barátnő általában szeretne időt is tölteni a barátjával, nem csak néha csevegni vele 3 percet a telefonon, edzés és munka között.

2014. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszer járni akart velem egy srác, akinek a fél élete az edzés és táplálkozás körül forog. Nekem ezzel nincs bajom, csak egy miatt nem jöttünk össze.

Valahogy folyton azt éreztem mellette, hogy kevés vagyok neki, mert mindig csak az izmos lányokról besszélt nekem, a kondis csajok képeit osztogatja fb-on, stb... szóval akarva akaratlanul ott volt bennem, hogy kevés leszek neki. Szavakkal sosem mondta, és nem is csesztetett hogy többet tegyek a testemért (amúgy alapból azért figyelt fel rám, mert én is sportolok).


Szóval amíg nem érzi, nem érezteted egy lánnyal hogy ha nem sportol akkor nem lesz elég jó, addig nincs gond szerintem ha a szerelem megvan amúgy.

Nálunk emiatt nem jött össze, nem mondom, h tudatosan, de szavak nélkül is azt sugallta, hogy ha jönne egy izmosabb, jobb csaj, simán lecserélne..


A srác akkor volt 24, és én is

2014. szept. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!