Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bő 3 éve tartó szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bő 3 éve tartó szerelmi bánat! (? )

Figyelt kérdés

2011 nyarán sikerült beleszeretnem valakibe, akit a jelek alapján egyáltalán nem érdekeltem. Ugyan már nem látom, de azóta sem sikerült elfelejteni, azóta is csak ő kell, azóta sem tudok mást elfogadni, mint barátnőt, úgy érzem, hogy senki sem kell rajta kívül. Mivel 14 voltam amikor ez kezdődött, és azóta nem volt az életemben senki, ezért eddig összesen csak 1 kapcsolatom volt. Mit tegyek, hogy túl tudjak lépni rajta 3 ilyen év után??

17/f

(Ne haragudjatok, ha nagyon zavaros lett a megfogalmazás)


2014. szept. 27. 22:19
 1/3 Buford Tannen ***** válasza:
Ismerkedj! Csak akkor tudsz továbblépni,ha egy másik lány is megmutatja,hogy tudja azt vagy még többet ,amit az akibe bele vagy esve. v
2014. szept. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dettó, csak nekem 2 éve tart! :/
2014. szept. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam én ismerkedni, de egyszerűen senki sincs, akit szeretni is tudtam volna... átverni meg nem akartam senkit, nem az a fajta vagyok.
2014. szept. 27. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!