Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Imádom, ha egy nő sqiurt-ingel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom, ha egy nő sqiurt-ingel. Hogyan tanítsam meg azt, akinek nem megy?

Figyelt kérdés

2014. szept. 29. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy magyar fórum, szerintem érdemes lenne magyarul írnod.


(Az angol szóban meg fordítva van az i és az u betű.)

2014. szept. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek, teljesen igaz. Squirt, csak elütöttem. Nem nagyon találtam rá azonnal megfelelő kifejezést, sietve írtam, gondoltam sokan értik így is. Azonban aki nem, extatikus női orgazmus, amikor a nő orgazmus közben spriccel. A titka az "U" pont. Az U-pont nem csupán könnyebben elérhető kistestvérénél, a G-pontnál, de hosszabb és "mélyebb" orgazmust is okoz. Az U-pont, mivel a G-pontnál sokkal könnyebben elérhető helyen, a klitorisz alatt, attól úgy 2,5 centire, a húgycsőnyílás közelében található. Neve is erre utal: a latin Urethra elnevezésből származik. Ingerlése különösen magas gyönyörfokozatot ígér, mivel hormontermelő központ; serotonin termelődik itt.


A szerotonint boldogsághormonnak is hívják, alacsony szintje a depresszió egyik lehetséges oka lehet. Ha hirtelen sok termelődik, akkor gyönyörérzetet kelt. Az U-pontot a női testen található szexgombnak hívják, amit egyszerűen csak meg kell nyomni, és ezzel bekapcsolható a nő szexuális vágya.


Azon hölgyek, akik ilyen orgazmust átéltek már, úgy nyilatkoztak, hogy kis híján elájultak a kéjtől, amit ezen pont ingerlése okozott.


No ezért érdekelne, hogyan keressük meg? Gondolom van aki jól informált az ügyet illetően.

2014. szept. 30. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!