Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érzek ez iránt a fiú iránt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzek ez iránt a fiú iránt?

Figyelt kérdés
Huszonévesek vagyunk és nagyon sokat vagyunk együtt, mivel egy baráti társaságba tartozunk. Minden hétvégén találkozunk, hülyéskedünk, stb. Viszont ő azt mondta rólam, hogy "józanon sosem nyúlnék hozzá", és ezzel én is így vagyok. Egyáltalán nem jön be, nem az esetem, sőt szerintem még úgy is fogalmazhatok, hogy taszít, mint férfi. De aztán, ha iszunk (nem matt részegségre kell gondolni) elvagyunk, beszélgetünk, csókolózunk. Volt már köztünk csomó veszekedés emiatt, mert hol egyikőnk volt féltékeny, hol másikónk. Elméletileg most is össze vagyunk veszve, közben meg a hétvégén lefeküdtünk egymással, de józanon egymáshoz se szólunk, vagy fújunk a másikra. Ez milyen elmebeteg állapot? Nekem még Ő a második férfi, akivel vagyok, előtte egy 7 éves kapcsolatom volt. Ezt nem értem a legjobban, hogy amit mondott, hogy józanon nem érne hozzám. Akkor most undorítónak talál, mint nőt? Akkor miért fekszik le velem? De magamat ugyanúgy nem értem, mert ha józanon sosem kellene, akkor minimális alkohol hatására miért megy el az eszem? És nem a szexre vágyom vele, félreértés ne essék. Hanem valami kattan az agyamban és ölelni akarom, csókolgatni, érezni az illatát, simogatni, stb stb. Múltkor nagyon összekaptunk és egész este miatta sírtam. De ha nem érdekel, akkor miért? Valaki meg tudja ezt nekem magyarázni? Tiszta hülye vagyok. :/

2014. szept. 29. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
:-)
2014. szept. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
?? :)
2014. szept. 29. 13:57
 3/6 datass ***** válasza:

"Egyáltalán nem jön be, nem az esetem, sőt szerintem még úgy is fogalmazhatok, hogy taszít, mint férfi."


"közben meg a hétvégén lefeküdtünk egymással, de józanon egymáshoz se szólunk, vagy fújunk a másikra"


Nothing to do here.

2014. szept. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
There is always something to do :D Amúgy azért tettem fel a kérdést, mert érzem, hogy rohadt gáz az egész szitu. Tudom, tudom aláírom, beismerem. De mi a francot érzek akkor most én: :S
2014. szept. 29. 14:00
 5/6 anonim ***** válasza:
nem akarjátok elismerni, hogy tetszik a másik, mert a kiba.szott elveiteket követitek
2014. szept. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezért mondta, hogy józanon hozzám sem érne?Nem tudom, nekem ez úgy jött le, hogy csak egy puncit lát bennem, azt is csak titokban, meg ne tudja senki, mert gáznak tart. :/ Vagy ilyenkor mi van?
2014. szept. 29. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!