Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem mi a jo budos francert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem mi a jo budos francert nem vesz eszre egy lany sem?

Figyelt kérdés

rovid barna haju,barna szemu,190cm magas,szeles vallu,nem gizda srac vagyok.apolt,igenyes,normalisan oltozom.

DE az istennek sem akar eszrevenni egy lany sem,mintha nem is leteznek!

nem vagyok eleg izmos?vagy mi lehet a gond?


2014. szept. 29. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Captain magas&vékony is back.
2014. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Otthon ülsz vagy eljársz szórakozni?

Kezdeményezel lányoknál vagy várod a sültgalambot?

2014. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
vekony sem vagyok mar annyira...
2014. szept. 29. 14:59
 4/12 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg,ugyanez van nálam is. Komolyan,mintha én kérdeztem volna. :D Barna hajam van,barnás-zöld szemem,190cm magas vagyok,én sem vagyok gizda,normálisan öltözöm,ahogy mondod,de nekem sem jön össze...:(

Amúgy szerintem egy értelmes lány,nem azt fogja keresni rajtad,hogy milyen izmos vagy,hanem magadért szeret majd.

2014. szept. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Talán csak annyi, hogy kicsit is magára adóbb csaj elvárja azt, hogy a srác kezdeményezzen.

Első lépés az, hogy keresd a csajok társaságát, legyeskedj körülöttük.

2014. szept. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hallod ha a gyakorira kiírt millió kérdésedből csak a felét nem írtad volna ki és helyette inkább nekiállnál ismerkedni már rég lenne nőd!
2014. szept. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy észrevettek már csak te nem akarod észrevenni hogy észrevettek.
2014. szept. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
kezdemenyeznek,csak semmi jel nincs,hogy van ertelme,nem neznek ram sem.
2014. szept. 29. 15:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem ütőd a mércét.
2014. szept. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bírom, hogy a kérdések felénél valamilyen módon mindig ott van a "normális" szó. Nem értem miért ilyen népszerű...

Egyrészt a normális relatív, szóval nem épp megkülönböztető jelző, másrészt gyűjtőszó, megint csak nem megkülönböztető.

Alapjáraton annyit tesz az hogy normálisan öltözöl, hogy az öltözködésedben nincs semmi, ami megkülönbözetne téged a kommersztől, tehát ne ettől várd, hogy észrevegyenek.

A másik meg, hogy ápolt és igényes vagy. És? Ez nem erény, hanem a civilizáció hozománya, egyszerűen szükséges ahhoz, hogy emberszámba vegyenek.

2014. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!