Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lehet két csajjal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehet két csajjal? Lányok ki vállalná közületek, hogy mellettetek legyen még egy csaj és a párotok őt is dugja? Fiúk voltatok már ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
Én nem hoztam fel, meg jó a nemi életem, csak kíváncsi vagyok a véleményekre...
2010. jan. 22. 00:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem eri meg csak ha alkalmi csajokrol van szo.En szeretem a bnom,sosem kernek ilyet de ha o kerne sem teljesitenem.
2010. jan. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én bevállalnám, de csak úgy, ha nem lenne senkim és én lennék a harmadik, vagy pedig két idegennel.

Ha a barátom mellettem csinálná egy másik csajjal.... Szerintem szétszedném a leányzót :)

Amúgy párkapcsolaton belül szerintem nem normális dolog. Ha beveszünk magunk közé egy játékot, szerepet, kelléket, egyebet, rendben van, had színesítse a dolgot, de nem egy harmadik embert. Párommal nem vállalnám.

21/l

2010. jan. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Persze! majd úgy fogom tálcán odavinni neki a nőt, nem?? Lazább játékokba benne vagyok, de ez azért durva, hogy a pasim mást d*gjon!
2010. jan. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát igen mással én is inkább! De úgy bevállalnátok, hogy közben van barátotok/barátnőtök? De nem a barátotok/barátnőtök-kel
2010. jan. 22. 00:40
 5/11 A kérdező kommentje:
00:36 Milyen játék a határ?
2010. jan. 22. 00:41
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Én 5 éve vagyok együtt a barátnőmmel és az egyik közös nő ismerősünket hívtuk el egy hármas szexre. Ez kb 2 éve történt és azóta 2× volt ilyen még utána, 1 éve semmi. Nem borította fel a kapcsolatunkat, csak még jobban elmélyült. Ehhez szerintem kell egy bizonyos érettség, felkészültség. Jelenleg a közös jövőnket tervezgetjük és az ég világon semmi problémánk nincsen.
2010. jan. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Érdekes! Köszönöm a válaszod és sok boldogságot! :)
2010. jan. 22. 01:17
 8/11 anonim válasza:
100%

Egy átmulatott éjszaka után véletlenül "jó helyen voltam, jó időben" és így kerültem ilyen helyzetbe, hogy kipróbálhattam ezt a felállást. Akkor éjszaka ismertem meg őket. Később egész komoly lett egyikőjükkel a kapcsolatom. Szerintem nagyon jó volt, mint élmény, de nem hiszem hogy hosszú távon egészséges. Persze ha hátralévő életemet így kellene eltöltenem, nem panaszkodnék ;)

Előttem szólónak pedig annyit, hogy gratula a tényleg stabil kapcsolatához. Ott mindketten nagyon tisztában lehetnek egymással.

2010. jan. 22. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én kipróbálnám, csak az a baj, hogy eddig mindig a fordított szituba mehettem volna bele, az meg kell a...:)


Amúgy az a helyzet, hogy egy lány nehezen viseli el, hogy egy másik nő nyomja a témát a csávójával.:)


F/21

2010. jan. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

01:15: Én is hasonló szituációban jártam.

Mi 6 éve vagyunk együtt, nagyon nagy bizalom van kettőnk között és persze még mindig őrült szerelem...

Az eset 1,5 éve történt, nálunk az én legjobb barátnőm volt a harmadik fél. Nagyon szuper éjszaka volt. Sajnos azóta nem volt lehetőségünk, de újra belemennénk...

Kicsit fura érzés volt látni, amikor a párom a barátnőmmel szexelt, de egyben jó érzés is volt...és a barátnőmben is teljesen megbíztam, hogy nem fogja lecsapni a kezemről a szerelmemet...


De csakis teljesen stabil kapcsolatnál kivitelezhető, ezt tudom, mivel mi is másképp néztünk utána egymás szemébe, de semmi gond nem volt belőle...

Ja és idén lesz az esküvőnk, tehát minden szuper :)


22/L

2010. jan. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!