Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nézzek át azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nézzek át azon, hogy folyton kibeszélnek lányok, amiért visszahúzódó létemre összejöttem egy ismert fiúval? Fiúk, ti ezt figyelembe vennétek? ) :

Figyelt kérdés

Alapvetően egy csendes lány vagyok, sosem volt nagy szám,egyszerűen nem tudok olyan lenni.De akik ismernek kedves és szép lánynak tartanak.Csak a baráti körömben tudok igazán feloldódni, suliban is csendes vagyok.

Viszont felfigyelt rám egy fiú,akivel megismerkedtünk és összejöttünk, de még friss a kapcsolat,csupán egy hete,de úgy vettem észre nagyon tetszem neki és kedves velem. A napokban láttak meg először minket együtt, aztán az osztályban téma voltam, főleg az egyik lány,aki valamiért nem bír engem kibeszélt a hátam mögött,és olyanokat mondott,hogy milyen kis szerencsétlen vagyok,hogy jöttünk össze a fiúval,meg úgyse fogunk tudni normálisan kommunikálni(arra utalt,hogy nem vagyok beszédes,csak unalmas)Ezt beszélte ki a barátnőjével,ahol ott volt a fiú egyik lány haverja is,aki engem nem ismer. Ő elmondhatta amit hallott rólam a barátomnak,mivel tegnap láttam ennek a lánynak az smsét amit neki írt,hogy nem kell felvenni amit mások mondanak,hanem előtte inkább jól megismerni....


Teljesen rosszul esik ez,miért kell ezt csinálni,amikor tudtom szerint semmi rosszat nem csináltam ennek az osztálytársamnak,ami miatt ilyet kell mondjon rólam.Azóta arra gondolok,hogy ha eljut az ilyen pletyka a fiúhoz,tényleg elhiszi,hogy kis nyomi vagyok és esélyem se lesz megnyílni előtte teljesen,pedig nekem csak időre van szükségem.

Fiúk,ti hogy viszonyultok a csendesebb lányokhoz?Hátrány?


2014. okt. 2. 17:11
 1/7 PearlDiver ***** válasza:

Nem hátrány! Sőt, előnyös, ha egy lány nem pletykafészek! Ilyen vagy, a srác így kedvelt meg, ha férfi a talpán, akkor megtalálja a módját, hogy megoldja a nyelvedet :)

A szarkavaró lányok meg megmondjam miért csinálják? mert IRIGYEK. alantas emberi irigység fűti őket, neked viszont az a feladatod, hogy jót nevess rajtuk, semmiképp ne vedd komolyan az intrikálást, hanem engedd el a füled mellett :)

De tényleg! Ha látják hogy rosszul esik neked, csak felbátorítod őket!

2014. okt. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bad G-Sus ***** válasza:
halgass zenet..vagy beszelgess vkivel..
2014. okt. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat, nagyon jól esnek most.

De ennek a lánynak van egy éve barátja is,mégis irigykedik?Volt köztünk egy konfliktus másfél éve, meg alapból nem beszéltünk egymással valami sokat,de ez nem ok arra,hogy rólam ilyet terjesszen, lealacsonyítson másoknak. :/

2014. okt. 2. 17:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért irigyek rád, mert visszahúzódó lány létedre van népszerű faszid. Ne foglalkozz vvelük, magadnak élsz, nem az osztálytársaidnak.
2014. okt. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 PearlDiver ***** válasza:
Ha egy éve barátja van, és mégis ezt csinálja, akkor vagy alapból ilyen tahó, vagy nem boldog a barátjával és így éli ki a komplexusait ;)
2014. okt. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én a helyedben odaállnék a lány elé, és kérdőre vonnám hogy miért terjeszt ilyesmit.
2015. jún. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha valakit èrdekel, mi azóta is együtt vagyunk. Most egy kicsit nosztalgiáztam a kèrdèseim között, jót nevettem ezen is :)

Bárcsak mindig csupán ennyi problèmám lenne :))

2021. márc. 19. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!