Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátom mindig durván bánik velem mindig az van amit ő akar és az sem zavarja hogy ha fáj nekem.. néha már úgy érzem hogy direkt csinálja úgy. De utána mindig olyan kedves velem és tudom hogy szeret és én is nagyon szeretem őt. De sosem tudok rá sokáig haragudni. Most viszont 1 olyan smst irt hogy készüljek mert jönnek és... és tudom hogy megint a kocsmában voltak és tudom hogy nem gondolja komolyan de mi van ha mégis? nem akarom itthagyni mert szeretem de nem tudom hogy mit csinálak.

2014. okt. 2. 18:32
 1/2 anonim válasza:
41%
Kérdező. Hülye vagy.
2014. okt. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jönnek és mi?
2014. okt. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!