Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Beteges amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Beteges amit csinálok?

Figyelt kérdés

20N vagyok, lassan 2 éve párkapcsolatban. Azt vettem észre az utóbbi hónapokban, hogy szinte "emberfüggőnek" érzem magam. Ha egyedül vagyok kicsit, mindegy hogy otthon vagy munka közben, kényszert érzek hogy beszéljek valakivel, de inkább minél több emberrel. Ezzel annyira nem is volna baj, de többnyire pasikkal beszélek, amit eleinte annak tudtam be, hogy mindig is inkább fiú barátaim voltak. Viszont azt vettem észre, hogy szinte idegenekhez is elkezdek kötődni és ha nem írnak vissza nehany óráig, minden bajom van és folyton azon agyalok, hogy biztos nem is érdeklem igazán, stb. Az tény, hogy mostanában párommal kevés időnk van egymásra a munka miatt, de felek hogy nem csak ez van a háttérben.

Ti voltatok már hasonló helyzetben? Beteges hogy ilyen vagyok?


2014. okt. 2. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Szexelj többet
2014. okt. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!