Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez lehet csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez lehet csak véletlen egybeesés?

Figyelt kérdés
Leveleztünk egy sráccal akit elvileg komolyan érdekeltem, de összevesztünk. Én ezután letiltottam őt. Fél évvel később feloldottam a letiltást és pár hét múlva azt láttam az adatlapján, hogy pont most adta meg az új munkahelyét az adatlapján. Csak az a nagyon furcsa, hogy már 5 hónappal ezelőtt kezdett ot dolgozni, azt a dátumot adta meg kezdetként :O Vagyis 5 hónapig neki még az előző melóhelye volt az adatai között, miközben már rég máshol dolgozgatott. Lehet, hogy tök véletlen, hogy pont most jutott eszébe ezt beírni, vagy talán észrevette, hogy már nincs letiltva nálam? Vagy hogyan lehetséges az, hogy ha valakinek fontos, hogy ki legyenek írva ilyen adatok róla egy közösségi oldalon, akkor 5 hónapot "késik" ezzel?

2014. okt. 3. 01:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez kb. pont azt jelenti, hogy tökre nem fontos neki, hogy ki legyenek írva, csak éppen most 5 hónappal később abban a pillanatban nem volt pont jobb dolga és eszébe jutott, hogy kiírja az új munkahelyét. Nem kell ebbe többet képzelni.
2014. okt. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pont ez az,hogy nem fontos neki te kis kukkoló.
2014. okt. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
...de a fontossági érzésed és az egód azért nem piskóta.
2014. okt. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:) Lehet. Bár az előzőt rögtön aznap kíírta, és mikor pár nap múlva chateltünk, már újságolta is el nagy arccal, hogy neki milyen király új melója van, eldicsekedett a fizujával is... Szóval neki nagyon is fontos az ilyesmi, hogy felvághasson ezzel.
2014. okt. 3. 01:20
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocs, ez Első válaszolónak ment.
2014. okt. 3. 01:21
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy 5 hónapja szinte rá sem nézett a facéra.

Nem mindenki ott éli az életét.

2014. okt. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De, természetesen belépett jó párszor 5 hónap alatt. Azóta elég sok új ismerőse lett és lájkolgatott is képeket.
2014. okt. 3. 02:45
 8/9 anonim ***** válasza:
ohh cuncus, nem a faszbukon kell élni. addig inkább sminkelgess hogy szép legyél......
2014. okt. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:D Köszi, de ritkán sminkelek. Kb. hetente egyszer élem az életem a faszbukon 20 percig.
2014. okt. 3. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!