Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátom, mégis sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, mégis sokszor magányosnak érzem magam. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sokszor úgy érzem, ha a barátom igazán szeretne, többet törődne velem... sokszor érzem magam magányosnak, ha nincs velem. Mitől lehet ez?


PÉldául ma is találkoztunk, és most ráadásul az előző tali óta elég sok idő telt el, mert külföldre utazott, ma meg egész nap tanulnom kellett (így ma se beszéltünk a talit leszámítva), így ma is alig voltunk együtt, viszonylag rövidebb találkánk volt. Mikor hazaértem, gondoltam h még kicsit beszélünk majd facebookon, de nem jött fel azóta, én meg mindjárt fekszem. Énse vagyok nagy face.függő, de mondjuk 10-15 percet még picit beszélhettünk volna, legalább egy elköszönés erejéig. Egy szimpla baráttól sokszor több kedvességet és figyelmet kapok, mint tőle :/


Ez csak egy példa volt, sokszor máskor is úgy érzem, hogy mások többet törődnek velem. A talik jók meg minden, de nem elég nekem heti 2-4 óra együttlét :/


2014. okt. 5. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszél meg vele, hogy ez így neked nem jó. Ha nem tudtok változtatni a helyzeten, akkor lehet jobb lenne szakítani, mert így csak boldogtalan leszel.
2014. okt. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
aranyos meg minden... de idegesít h sokszor én várom h feljöjjön facere, mert később jön, mint ahogy ígérte... sokszor éfl órát is várok rá...
2014. okt. 5. 21:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy az a baj, hogy rajta kívűl nincsenek nagyon társas kapcsolataid és az életed szinte csak köré építed?

Én most így vagyok... a barátaim megsértődtek és szó nélkül kizártak az életükből, ahogy lett barátom (még azt se tudom miért, szerintem irigyek). A lényeg, hogy nincs már senki a mamámon és a nagynénémen kívűl, akivel lóghatnék a barátomon kívűl.

Így szinte minden időt együtt töltünk és én is így várom mindig, hogy feljöjjön.

Lehet, hogy barátkozni kéne valami normális csajjal, csak nem nagyon van, vagy ha van, úgy van mint én és nem mer kilépni a helyzetből kicsit mások felé is nyitni.

Nem tudom ez lehet-e a baj csak tippelek hogy talán.

2014. okt. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekemis van sok BARÁTOM de PÁROM nincs, vagyis van ugyhivják kaja.
2014. okt. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!