Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nagyon jól kinéző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nagyon jól kinéző fiatal testvérpár (22 éves húg és 26 éves báty) hirtelen kiköltözik Franciaországba, és félreérthető képeket tesznek közzé FB-on, nektek nem fordulna meg a fejetekben, hogy ők valami "rosszat" is tesznek egymással?

Figyelt kérdés

Vannak FB-on közös képeik, ahogy egymást ölelik, meg szív ikonokkal jelölik meg egymást a fotókon, úgy néznek ki egymás mellett, mintha nem is testvérek, hanem szerelmespár lennének. Nagyon édesek együtt, de ők vértestvérek, és hát basszus. :D Otthon laktak a szüleiknél, majd hirtelen elhatározásból úgy döntöttek, hogy kimennek Franciaországba dolgozni.


Nem aggódom értük, mert mindketten nagyon jó fejek, bírom őket, meg hát nekem nem sok közöm van a magánéletükhöz. (habár egy kicsit izgató) :D De amúgy ha van rosszakarójuk, az nem kavarhatna be nekik azzal, hogy feljelenti őket bűncselekményt feltételezve?


Nekem is úgy mutatta a barátnőm, hogy nézzem meg a képeket és hogy mit gondolok róluk elsőre. Kicsit meglepődtem a képeken, egymás karjaiban vannak, meg aztán egy olyan is van, amin a homlokuk és az orruk egymáshoz ér, de nem akarom részletezni. Nekem furcsa. Tényleg nincs sok közöm ehhez, de vagyok annyira perverz nő, hogy felkapjam rá a fejem és hát felkaptam. :D


(23/L)



2014. okt. 6. 19:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%

Ezek után megfordulna :D

19F

2014. okt. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
53%
Ez furcsa... De nyugodtan masztizz rájuk. ;)
2014. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
lln ebbe úy belekakikolok ,mint a ház
2014. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
leszek az öcséd ha gondolod.
2014. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
én meg a bátyád;)
2014. okt. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Kocc a priviből perverz pasik, senkinek se válaszolok :D Koncentráljatok a kérdésre -.-
2014. okt. 6. 19:59
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
"habár egy kicsit izgató" örülök, hogy nem csak engem izgatott fel szexuálisan :D
2014. okt. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%

"habár egy kicsit izgató" !!!!!!!!!!!!!!

Perverz pasik?A büdös r*bizli perverz anyádat!

2014. okt. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
45%
Gusztustalan ,hogy 23 éves nők ilyesmire izgulnak+
2014. okt. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
A lány még nőszemmel nézve is nagyon jól néz ki, a pasi meg egy álom.. és hát tesók :/ Nem szabadna csak hát furcsa az is, hogy együtt lécelnek le tök hirtelen. A szülőket sajna nem ismerem, nem tudom mit gondolhatnak..
2014. okt. 6. 20:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!