Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt Magyarországon szokás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt Magyarországon szokás Valentin-napon csokit adni annak aki tetszik?

Figyelt kérdés

Magyarosrzságon születtem, de jó pár évig kinn éltem Japánban, ott minden olyan férfi ismerősnek szokás adni akit szeretünk, ha járunk vele, ha nem, sőt van külön szerelemcsoki és barátságcsoki is.

Azt tudom, hogy olyannak itthon nem szokás adni akit nem szerelemmel szeretünk, valamint hogy annak szokás, akivel együtt járunk, de mi a helyzet azzal, ha szeretünk valakit, de nem vagyunk vele együtt? Annak szokás adni?



2014. okt. 6. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindig adok a Bálintnak!
2014. okt. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi adunk egymásnak. L
2014. okt. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, de most nem pont ez volt a kérdésem. :)
2014. okt. 6. 20:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én környezetemben, csak a párok ajándékoznak egymásnak, illetve a férfi, ha éppen udvarol.
2014. okt. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
egymásnak? ez alatt pontosan mit értessz?
2014. okt. 6. 20:15
 6/11 anonim ***** válasza:

mikor lesz még valentin nap? már most ezen gondolkodsz?

annak adsz akinek akarsz

2014. okt. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy messze van, csak felmerült bennem ez a kérdés. De akkor az nem lenne nagyon furcsa ha adnék valakinek, akivel nem vagyok kapcsolatban?
2014. okt. 6. 20:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem úgy, hogy egyik pár a másik párnak. :) Hanem levő nő a férfinak és fordítva, akik párkapcsolatban vannak.
2014. okt. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
-levő *
2014. okt. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha kedvel téged biztosan nem fog megsértődni.
2014. okt. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!