Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem sosem lesz ilyen csinos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem sosem lesz ilyen csinos, szép barátnőm?

Figyelt kérdés
Mindig csak olyan lányokat érdekelnék, akik nekem nem jönnek be egyáltalán.
2014. okt. 6. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
De milyen csinos? Kifelejtetted a képet, öreg!
2014. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát olyan igazi "jó csaj". Akinek szép az arca, vékony, igényesen öltözködik.
2014. okt. 6. 21:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha jobban áll a farkad, mint amennyi türelmed van, akkor sosem.
2014. okt. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És mit értesz türelem alatt?
2014. okt. 6. 21:29
 5/9 anonim ***** válasza:
inkább örülnél, hogy egyáltalán vannak lányok, akiket érdekelnél.
2014. okt. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 24 voltam, mikor megpillantottam azt a lányt, aki pont úgy nézett ki, mint amilyet szerettem volna. El is vettem feleségül.
2014. okt. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én meg 25 vagyok és minden nap látok lányokat akik bejönnének de nem érek el náluk semmit.
2014. okt. 6. 21:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt gondoltam fiatalabb vagy, olyan 17 körül, mert ők szoktak ilyenek miatt keseregni.

Hát akkor lassan ideje lesz mégis csak összeszedni valakit.


Én ragaszkodtam egy ideálhoz és csak az ilyen lányokat nézegettem. aztán aki a legjobban tetszett, azt célba vettem és nem akartam elereszteni. Foggal körömmel küzdöttem, amíg meglett. 20 évvel ezelőtt, 100 km-en felüli távolság, no mobil, no internet, csak levél.


Ma az internetnek köszönhetően jóval elérhetőbb mindenki és gyorsabban is folyik az ilyen. Próbálkozz és valahogy össze kell, hogy jöjjön!


45F

2014. okt. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hajdú Péternek is ilyen csinos barátnője van. csak a matekon múlik!
2014. okt. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!