Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nincs kedvem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nincs kedvem sportolni?

Figyelt kérdés

Szokták itt javasolni, hogy menjek gyúrni, sportolni, mert önbizalmam lesz, meg az tetszik a nőknek, és akkor majd hirtelen lesz barátnőm.


De így, hogy nincs jó testem, így legalább ez látszik is rajtam kívülről, és nem verek át senkit. Mert eddig akárhányszor kezdtem el, egy idő után mindig meguntam.


2014. okt. 6. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor ne sportolj.
2014. okt. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Varyag válasza:
akkor ne sportolj. egy csomó csaj van, akiknek nem feltétlen a kondis, sportos srácok jönnek be
2014. okt. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem meg ne is a csaj miatt sportolj , magadért sportolj , ha rendesen üzöd egy életstilussá válik , csak igy sportolj , ne kényszerből , baromi sok csajvan akik belsőre mennek , külsöt leszrják
2014. okt. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!