Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csúnya fiúk miért sírnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya fiúk miért sírnak itt állandóan?

Figyelt kérdés
volt fent egy kérdés nem rég ahol egy kérdező feltette különböző gyakoris felhasználók felsőtestét, majd néhány lány leírta hogy melyik tetszik neki, erre a sok idióta meg írja, hogy szánalmas ami ott megy... mintha ők nem néznének meg jó testű csajokat...

2014. okt. 6. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
szia te unatkozol gyere adok neked szalamit
2014. okt. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Mert tudod ők is ugyanolyan emberek,akik éreznek is.Csak azért,mert nem "helyesnek" születtek,már semmi esélyük a lányoknál.Tehát amit nem is tudsz befolyásolni,egy olyan dolog dönti el az egész életedet,hogy boldog lehetsz-e,vagy lehet-e egyáltalán párod az életben...
2014. okt. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
szánalmas ami itt megy
2014. okt. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"nem helyesnek születtek ezért már semmi esélyük a lányoknál"- ez hülyeség :D

és a sok sírással amúgy is csak lejáratják magukat (pl.: magas vékony srác)

2014. okt. 6. 22:30
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Tedd jobbá ezt az oldalt, és feküdj le a magas vékony sráccal.
2014. okt. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
És ez miért fáj neked?
2014. okt. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Mert az eletben lesz**rjak oket,itt kapnak egy kis figyelmet.
2014. okt. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező,2-es vagyok,és amit írtam szerinted lehet hülyeség.Azonban a valóságban is így vannak a dolgok,ha megnézed.Illetve akkor nem lenne ennyi srác/férfi,aki ezt állítaná.És nem csak az oldalból indulok ki,egyetemen a srácok többsége,akit ismerek ugyanezen a véleményen van.Akkor valami valóságalapja mégis lehet,nem?
2014. okt. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
ide is csak ezt tudom beröfögni, a külsőnek vajmi kevés köze van ahhoz hogy van-e valakid.
2014. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon ronda... Igaz, hogy sok kérdést tettem már fel a külsőmmel kapcsolatban, de csak negatívumot kaptam.. Már nagyon sok lány kért tőlem képet ezen az oldalon, de csak olyan válaszokat kaptam, hogy "Rendben vagyok" egyszóval ronda vagyok.. 18/F
2014. okt. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!