Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok ti haragudnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti haragudnátok a barátnőtökre ha akarna veletek játszani de béna lenne?

Figyelt kérdés

Barátom tök jó egy játékban amit én most kezdtem, jó lenne vele kockulni de nagyon nagyon béna vagyok, és hát persze segít de nem akarom felidegesíteni :DD

Ti mérgesek lennétek a párotokra, ha noob és jó eséllyel miatta veszítetek?


2014. okt. 8. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem
2014. okt. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem para, megtanítanám a sarok kempre codba. Amíg ő a csali addig én oldalba lőném a noobokat.:D
2014. okt. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Már olyan szavakat is tudsz, hogy noob? Képtelen lennék ideges lenni. Sőt olvadoznék! :)

Istenkirály barátnő lehetsz. Főnyeremény!

2014. okt. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 DanteSparda ***** válasza:
majd bele jösz az a fontos hogy szeretnél vele játszani
2014. okt. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nyugi, bele lehet jönni. Feleségem ugyanz volt az xbox-al, de elég jól belejött. Most már szemezik a Gears of War -al is :) (quake4 -en tanult :D )
2014. okt. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Költőnő? ***** válasza:

Kizárt:)

Együtt kockulni mindig jó móka:)

2014. okt. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!