Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek túl tudom majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl tudom majd valaha tenni magamat egy régi szerelmi bánatos ami Megnyomorított lelkileg?

Figyelt kérdés
16 éves koromban nagyon beleszerettem egy lányba,aki látszólag érdeklődést mutatott felém.Osztálytársam volt,kedves szép stb.,de nekem a belseje miatt tetszett.ez még 3 éve volt 9.-Ben.Ma már elfogadtam h nem tudok mit kezdeni vele viszont nem tudok új fele Nyitni,s félek h örökre megnyomorította a lelkemet,gondolkoztam h el kéne mennem pszichológushoz.Nektek volt hasonló tapasztalatotok?Hogy tehetném túl magam rajta?Lányok ti mi alapján döntötök h kell-e egy fiú?Mert mondták páran h helyesnek tart s azok megbízható emberek voltak.

2014. okt. 9. 20:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért mobilról írtam légyszi segítsetek minél többen!!!
2014. okt. 9. 21:01
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ez felmerül, mint kérdés, akkor szerintem nem. Nem nyáladzani kell ezen, hanem továbblépni.
2014. okt. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1-es képzepd ez ku***ra nem nyáladzás!Szerintem menj el pszilógushoz!Azok mindig tudnak segíteni!Hidd el túl fogod tudni magad tenni ezen csak nem mindegy hogy hogyan és hogy mennyi idő alatt. :)
2014. okt. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!