Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Iúk! A piercing irritáló?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iúk! A piercing irritáló?

Figyelt kérdés

Ha egy lányon piercing van,az előny nálatok vagy inkább hátrány.Olyan piercingre gondolok,ami az arcon szokott lenni..


ajak pc

orr pc

szemöldök pc

stb...



2014. okt. 9. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:

A lógós köldökpiercing tetszik, de a többi nem.


21/F

2014. okt. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Több modellt is láttam, akinek volt, és miután kivetették vele, sokkal jobban nézett ki. Az orr meg ajak PC iszonyat csúnya, talán a szolidabb nyelv pc amelyik 1-2 lányon aranyos, de ennyi. De ha a barátnőmnek ilyen bika-karika lenne az orrában, kb. merevedésem sem lenne rá :D
2014. okt. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Engem kifejezetten irritál szinte mindegyik!

Az a picike pötty az orrban az egyetlen ami elmegy kategória, a többi neeeeeeeee!!!!!

29/F

2014. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ebből én már kinőttem szerintem. :D Mindenesetre nem zavar, ha ízléses. Előnynek semmiképp nem nevezném, mert ahhoz túl sok probléma forrásává tud válni.
2014. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 PearlDiver ***** válasza:
Számomra a szemöldökpiercing az ami még a legkevésbé természetellenes, és talán a legkevésbé egészségtelen is. Még akár tetszeni is tud egy lányon :)
2014. okt. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tetszik a piercing! De ha a viselőjének igen,akkor engem nem zavar.
2014. okt. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én csípem az emós/goth ÖLTÖZKÖDÉSI stílusú lányokat (fontos, hogy maga a lány nem ilyen, csak stílusilag) így azt mondanám nálam elõny, de csak ha a lány alapból jobban néz ki az átlagnál.Sajnos kevésbé szép lányokon inkább csak ront.De a baromi nagyokat én sem szeretem.Egy nylev pc, ajak az ami inkább bejön, a szemöldökbõl, orrból is van szép, de lényegesen kevesebb.

17f

2014. okt. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ajak: oldalt levő kis pötty: rettenetesen ribis, mellesleg olyan, mint egy pattanás. Orr: van, kinek kifejezetten jól áll. Szemöldök: Minek?!?! Köldök: naa, az egyetlen értelmes :). MMM.
2014. okt. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Se tetkó, se szegecsek, engem taszít az ilyesmi, de embere válogatja.
2014. okt. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem bejön



18/F

2020. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!