Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, önbizalomhiányos lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, önbizalomhiányos lány?

Figyelt kérdés

Meddig oke, mármint meddig van az hogy "tényleg csak önbizalomhiányos", és miből gondoljátok hogy már csak önsajnáló?

Mert én az előbbi vagyok, de nem vészesen, csak néha rámjön hogy egy ronda hülye stb lány vagyok :) jó, naponta, de nem szoktam kiteregetni hogy mindenki sajnálhasson :)


2014. okt. 9. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiányos hogy nem kezdeményezel.

Önsajnáltató ha ezt mindenhol kiírod,mondod.

2014. okt. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok,szóval kezet foghatunk:)
2014. okt. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Eeeeeeeeeeeeeees az elsőnek igaza van! Ez így egy tökéletesen paradox kérdés volt! :)

Na akkor úgy mondom hogy eddig még lényegében sosem csináltam ezt, csak ha valaki észrevette (de nem mert... Nem ;))

2014. okt. 9. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első jól mondta. Egyébként számomra például ilyen az ideális lány egészen addig amig a külvilággal ilyen velem pedig teljesen "normális" tud lenni.
2014. okt. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!