Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira hiányzik. Már rég nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira hiányzik. Már rég nem beszéltünk, de nem tudom elfelejteni. Mi a francot kéne tennem? Nagyon utálom ezt az érzést. Szeretem Őt.

Figyelt kérdés

3 éve már, hogy megismertem egy srácot, aki 300 km-re lakik tőlem. Már az elején egy hullámhosszon voltunk, nagyon sokat nevettünk, meg beszélgettünk. Aztán hónapokig facebook-on. Nagyon jó barátok lettünk. Aztán megint találkoztunk, és mikor elköszöntünk egymástól, akkor éreztem először, hogy amit érzek, az már közel nem barátság. És ezt egyszer elmondtam neki, pár hónappal utána facebook-on, mert nem volt lehetőségünk találkozni, ugyanis másik kontinensen voltam, de már nem akartam tovább várni. Igazából semlegesen reagált, de aztán érezhetően kedvesebb lett velem, azt mondta hiányzok neki, és hogy szeret. Aztán megint találkoztunk, de semmi. Aztán meg tudtam, hogy lett barátnője, utána még találkoztunk párszor, nem megbeszélés alapján, csak koncerteken futottunk össze. És utána megpróbáltam elfelejteni, és már azt hittem, menni fog mikor egyszer írt nekem, és újra elkezdtünk beszélni. Aztán meghívott magukhoz egy buliba (nem tudtam megállni, hogy ne menjek el), láttam, hogy mennyire szeretik egymást a barátnőjével, és csak azt éreztem, hogy muszáj sírnom. Aztán nem igazán beszélünk többet, de aztán megint találkoztunk, mert a szüleink jóban vannak, és ott aludtak apukámnál, és egy ágyban aludtunk, és annyira közel volt, de persze aztán megint elmentek, és utána már csak párszor beszéltünk. És már több, mint fél éve semmi. De én nem tudom kiverni a fejemből. Annyira szeretném látni. Még ha nem is sok időre. Annyira szeretem ezt a srácot, de persze tudom, hogy ez a szerelem reménytelen, de nehéz felejteni. Állandóan rá gondolok.

És most ez egyik barátnőm bejelölte facebook-on, mert valamiről szerette volna megkérdezni, és mondja, hogy milyen aranyos srác, meg hogy sokat beszélnek, és komolyan mondom, olyan érzés öntött el - félreértés ne essék, imádom a barátnőmet - mintha féltékeny lennék, pedig tudom, hogy nem kell. És annyira irigylem őt, hogy beszél vele. És én is annyira szeretnék, de nem az ismerősöm, mert már egyszer letiltottam.


2014. okt. 9. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jajj...elöszöris. nagyon sajnálom. átérzem. volt már velem is ilyen.

Nem tudsz mit csinálni. bele kell törödni és tovább kell lépni.

2014. okt. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elôször is: én is tudom, milyen érzés.

Másodszor: Szakíts meg vele minden kapcsolatot, ne beszélgess vele. Tudom, hogy nem akarod, de el kellene felejtened. Majd találsz egy másim fiút, aki szeretni fog.

Sok sikert! :)

2014. okt. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Azt mondta szeret és közben "lett" barátnője... Az nem szokott csak úgy lenni, azért tennie kellett. Szerintem ez egy kicsit egyoldalú lehet, jobb lenne ha továbblépnél. A barátnőd pedig a bizalmasod gondolom, nyugodtan mondd meg neki mit gondolsz. Szerintem ha TE kezdtél el beszélni ezzel a sráccal, akkor a barátnődnek nem kellene vele "úgy" beszélnie, hiszen ha igazi barátod valószínűleg jól tudja mit érzel. (Én is féltékeny lennék a Te helyzetedben)
2014. okt. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Tudom, hogy igazatok van, de annyira nehéz, nagyon-nagyon.

De olyan jó lenne találkozni vele, még egyszer, és lenne is rá lehetőség talán, decemberben.

2014. okt. 9. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!