Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem butaság ez a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem butaság ez a szerelem?

Figyelt kérdés

Beszéltem egy osztálytársammal, hogy suli után felakarok költözni Pestre esetleg megpróbálnám külföldön az au-pairkedést is. Ő meg elkezdi, hogy nem megy sehova, mert itt van a barátja. Nekem eddig csak 1 volt az életemben, az se volt valami hosszú, de örülök is, hogy nincs senkim, mert tényleg, tök szar mikor valaki csak azért hagy ki dolgokat mert épp van valakije, aztán annak úgyis vége.

20/L


2014. okt. 9. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Valakinek az, valakinek nem.

Én is készülök Pestre de nincs senkim, ha lenne valakim feltehetőleg nem mennék egyedül. Hanem vinném őt is.

2014. okt. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Na ez a hülye látásmód.
2014. okt. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Amég nem voltál szerelmes addig nem tudod megérteni. És nem mindegyiknek vqn végr.
2014. okt. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem montad volna, akkor is rájöttem volna, hogy még nem volt komoly kapcsolatod. Ha egyszer igazán szerelmes leszel, majd megérted. Egyébként nem mindenki olyan, mint te. Lehet, akkor se menne, ha nem lenne barátja, mert nem olyan típus.
2014. okt. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De, voltam szerelmes. De előbb-utóbb minden elmúlik.
2014. okt. 9. 22:16
 6/13 anonim ***** válasza:
,,Előbb utóbb minden elmúlik de rajtad áll hogy mikor és hogyan"
2014. okt. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.Előbb-utóbb minden elmulik,szerezz még tapasztalatot,meg formáld magad,mert ezek eddig írtó nagy baromságok.
2014. okt. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én egyetértek veled kérdező
2014. okt. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem, még nem voltál szerelmes. :) A világon a legcsodálatosabb érzés. Egy olyan valaki, akiért mindent megtennél.
2014. okt. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Lehet hülyén fogalmaztam meg a kérdést, jobb nem jutott eszembe.

Azt meg hadd tudjam már én jobban, hogy voltam-e már szerelemes. :D Igen, olyankor az ember rózsaszín ködben van, a másik tökéletes, megvan az az érzés, hogy igen, Ő az igazi, és már a jövőben születendő gyerekek nevét meg számát is kitalálta. De elmúlik ahogy minden más is. A szeretet meg már nem egyenlő a szerelemmel.

2014. okt. 10. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!