Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy alakul ki egy kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakul ki egy kapcsolat? Mik a "lépései" pontosan?

Figyelt kérdés
Le tudná valaki írni részletesen?
2014. okt. 9. 23:07
 1/5 fahéjas Alien ***** válasza:
Szerintem nincs rá konkrét recept. - azért ne keverjük össze a kapcsolatokat egy matematikai egyenlet levezetésével :S
2014. okt. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincsenek rá konkrét lépések.. mindenkinél máshogy.
2014. okt. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nagyon változó!
2014. okt. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó, hogy valami hasznosat is kapj a sok semmitmondó duma mellett..


Az első komolyabb kapcsolatom úgy alakult, hogy egy barátom bulijára elmentem, ahol megismerkedtem egy sráccal. Találkoztunk, bemutatkoztunk, beszélgettünk az este folyamán sokat és megtetszettünk egymásnak. Az este alatt egy csók is elcsattant.


Másnap megkeresett, beszélgettünk 1-2 héten keresztül, majd találkoztunk is személyesen és egyszerűen így alakult. Megcsókolt, kézen fogva sétáltunk, sűrűn találkoztunk, és végül 2 évig együtt voltunk.



A következő komoly kapcsolatom egy munka során alakult ki. Együtt dolgoztam egy projekten pár emberrel, 2-3 hónapon keresztül. Fontos feladat volt, hajtani kellett nagyon, rengeteget voltunk együtt, közben csapatépítő estékre, hétvégékre is elmentünk, hogy egy kis szórakozás is legyen a sok munka mellett. A 2-3 hónap alatt megismertük egymást egy kicsit, a vonzalom is megvolt, aztán mikor leadtuk a munkát, akkor randira hívott. Találkoztunk, feljött hozzám, lefeküdtünk, utána is találkozgattunk, majd a nyilvánosság előtt is együtt voltunk. Ez tartott 3,5 évig.


A páromat pedig ismertem már 4 éve, de kapcsolatom volt és neki is. A 4 év alatt azért sokmindent tudtunk már egymásról, a vonzalmunk egymás iránt sem volt titok, így aztán mikor véget értek az előző kapcsolataink, akkor randira hívott. Jól éreztük magunkat, elmentünk még 2-3szor randizni, aztán lefeküdtünk, az is jó volt, és folytattuk tovább azt amit addig csináltunk.

Ez tart már 2 éve.


Huszonpár évesen azért 2-3 hónap után már lehet látni, hogy ez mennyire komoly vagy sem, így kb ennyi idő elteltével már természetesnek vettük, hogy együtt vagyunk.


Ez így volt most is, és a közel 4 éves kapcsolatomban is.



Mint láthatod, mindegyik kapcsolat máshogy alakult.


Az egyik egy hirtelen jött dolog volt (ennek volt a legbizonytalanabb a kimenetel, főleg, hogy 17 évesek voltunk), a másik egy 2-3 hónapos ismeretség után (itt már kicsit könnyebb volt, de ez se volt eldöntve, hogy hosszú lesz e vagy csak futókaland), a harmadik pedig egy 4 éves ismeretség után(elég jól ismertük egymást, öregnek éreztük magunkat a futókalandokhoz, így biztos fejjel vgtunk a dologba...de hát 4 év ismerettség után már egyikünk sem árult zsákbamacskát).

2014. okt. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kurtz Bickle ***** válasza:

Megismerkedik a két fél, és közben az együtt töltött idő, közös élmények és megszerzett információk hatására kialakulnak az érzelmek.


Vagy nem.

2014. okt. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!