Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örökre elrontottam "'életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre elrontottam "'életem legszebb éveit"?

Figyelt kérdés

1 hónapja tart az egyetem és nem sikerült beilleszkednem. Minden téren átlagos,kicsit csendes fiú vagyok,lemaradtam több ismerkedős eseményről,nem vagyok kolis,nincsenek régebbi ismerőseim se..

Már kialakultak a társaságok,hallom hogy beszélik az esti bulikat és ilyenek,én meg egyedül ülök.


Ezzel végérvényesen elrontottam életem legjobbnak ígérkező időszakát? :S

18/F


2014. okt. 10. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Szedd össze a tökeidet, 18 vagy szinte még csak most fog kezdődni az életed! ...
2014. okt. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 WheneverYouWant ***** válasza:
81%
Egy ember életében nem a kolis évek a legszebbek..
2014. okt. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem figyelj en sokkal rosszabbul vagyok mint e en pl.mar osszevrekedtem egy 10-es csajjal,és mar ket osztalytarsam is belem kotot , de megis jol kijovok jo egypar emberrel mert oda mente hozzaju beszelgetni neked is ezt kene tok mindegy hogy 100 hazug vagy 2-3 olyan van akivel nagyon jol kijosz :D menj oda beszelgetni nyugodtan majd kialakulnaka dolgok :D
2014. okt. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 DanteSparda ***** válasza:
2. sőt azok a legroszabbak sokaknak
2014. okt. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Figyelj, ha egyedül ülsz, az azt jelenti, hogy nem az a tipikus egyetemista partyface vagy, hanem az, aki másokban leli örömét, nem abban, hogy hányásig leissza az agyát minden második nap.

Magadnak tedd fel ezt a kérdést, ne nekünk. Ha arra vágysz, hogy felszínes kapcsolataid legyenek, akikkel mást sem csinálsz közös sulin kívüli programként, mint a piálást, akkor ja, elrontottad a "legszebb" éveket. De amúgy még csak egy hónap telt el, ne parázz ezen. Kicsit nyílj meg jobban, mosolyogj néha rájuk, kommentáld néha a dolgokat, amik körülöttetek zajlanak.


Amúgy kétlem, hogy ezek lennének a legszebb évek. Legalábbis sok ember számára ez is a vergődésről szól. Sok szaktársam van persze, aki nyugis háttérrel rendelkezik, és a legnagyobb baja az, ha egy bulira nem tud elmenni, mert az egybe esik egy másik bulival, de én például az az egyetemista vagyok, akinek bejárni is alig van kedve, és állandóan azon vagyok, hogy valamit dolgozhassak, hogy legyen majd pénzem bkv bérletre. Lehet, hogy neked a legszebb éveid akkor fognak elkezdődni, ha lediplomáztál, és olyan pozícióba kerülsz, amiben örömödet leled, mert beindul tőle az életed.

L23

2014. okt. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha hallod kik hova járnak akkor menj oda te is. Már ha nyilvános a hely és nem házibuli. :) Ezzel be lehet még kerülni a kialakult társaságokba. És nem maradsz le semmiről. Az egyetem meg alig másfél hónapja tart neked. Anno gimiben én is az első félévben visszafogott voltam. Aztán a második félévében változtak a dolgok összerázódtunk és f.a.sz.a 3 év következett. A fősuli nem volt nagy durranás, de nem unatkoztam ott sem.
2014. okt. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%
Szedd már össze magad :DDD
2014. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!