Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy idegen fiu miért mondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idegen fiu miért mondta, azt nekem, hogy "de jol nézek ki"?

Figyelt kérdés
Ha ezt mondta mennyi esély van rá hogy ratyi?

2014. okt. 10. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Bazzeg egy egyszerű bók.Képzeld én is szoktam csak úgy mondani a lányoknak.Miért kell beképzelni mindent?
2014. okt. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
-.- :O Ha elküldött volna a płcsába akkor most azért jössz fel ide hogy kiírd "szerintetek mennyi esélyem van nála...?" NŐŐŐK :D annyira nevetséges
2014. okt. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem eset le,hogy én is fiu vagyok?


17F!;)

2014. okt. 10. 16:46
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

Miből esett volna le a ratyiból,legalább írd oda a nemedet.Istenem kell egy pisztoly a hü lyékre.

Tudod nem vagyok homi tudós úgyhogy ezt nem tudom.

1-es voltam.

2014. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!