Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Nektek tetszik ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek tetszik ha egy fiúnak szőrös a lába/karja/hónalja? Ha igen, milyen mértékig?

Figyelt kérdés

2014. okt. 10. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
hát igazi meztelencsiga lenne egy férfi, a kötelező szőr nélkül.. láb meg kéz maradjon már szőrös..!!
2014. okt. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy férfi legyen szőrös. A karja, lába mindenképp, a hónalja vagy legyen szőrös de ápolt, vagy szőrtelen :)
2014. okt. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
Soha nem kéne csupi pasika, max a fütyinél ^^
2014. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én egy igencsak szőrös alkatű férfiként mondom, hogy nem értem, miért kéne mindenhol, vagy legalábbis sok helyen csupaszítanom magam.

Az arcomon okés, eléggé tud állítólag bökni...

De a hónalj, a szeméremdomb és környéke is tud egyszerre dzsungel és tiszta is lenni.

A mellkas-karok-lábak meg aztán nyilvánvaló hogy nem lesznek borotválva.

Testileg az egyik fontos dolog ami megkülönböztet minket a gyerekektől...

2014. okt. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy férfi szerintem legyen szőrös. Mellkas, láb, kar, hónalj, intim terület stb.. Annyi a lényeg, hogy a háta ne legyen szőrös:)


A meztelencsigák elég homokos hatást keltenek. Ha valaki alapból olyan akkor ez van.. de aki szőrteleníti magát na az gusztustalan.

2014. okt. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön! Minél szőrösebb,annál jobb!
2014. okt. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%
Amelyik férfi szőrteleníti magát az homi.. Az hát xd. Osztályomban minden fiú szőrteleníti magát egy kivételével, és egyedül csak az az egy amelyik olyan mint egy gorilla egyedül csak az homokos. Ő is megmondta magáról hogy az. Szóval ennyit arról hogy amelyik fiú szőrteleníti magát az meleg. Éppen ellenkezőleg. Akiket ismerek homokosokat azoknak minden testrésze dzsungel.
2014. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!