Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartja az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja az emberek többsége szánalmasnak azt, ha valaki prostival veszti el a szüzességét?

Figyelt kérdés
egyszerűen olyan rusnya vagyok,hogy sosem lesz barátnőm,így maradnak az örömlányok.de nem értem mi ebben a szánalmas,akkor miért nem jönnek össze velem azok a lányok,akik szerint szánalmas?nem kellene levegőnek nézni és leszarni,mert nem vagyok helyes.
2014. okt. 10. 18:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Mert unintelligensek és szeretik azokat ismételgetni amit másoktól hallanak.
2014. okt. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
Nem az a szánalmas hanem a siránkozásod, de az nagyon.
2014. okt. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudod nem kötelező közszemlére tenni ezt a tényt. Ha nem tudják miért tartanának szánalmasnak?
2014. okt. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
Azért mert semmi küzdés nincs benned és feladod.Tudod énis elég sok pofont kaptam már,innen és onnan is,mégsem mentem el prostihoz,ami a könnyeik út.Egy lányért meg küzdjön már az ember.Mert ennyi erővel mehetnénk az utcán leszólíthatnánk egy csajt és meg is lenne a barátnőnk.Az a baj hogy nincs tökötök.
2014. okt. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%
Tehát mikor eszel akkor sincs semmi küzdés benned mert nem mész el levadászni az állatot, nyúzod meg és miegymás hogy után főzéshez felhasználd, nem helyette megveszed.
2014. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De undorodik tőlem minden csaj olyan ronda vagyok,rám sem néznek.
2014. okt. 10. 18:15
 7/21 anonim ***** válasza:
25%

Azért mert egyszerűbb a könnyebb utat választani, és akiben semmi akarás, kitartás nincs, az olyan ember is...ami nem tetszik a nőknek.


Hagyjuk már ezt a ronda vagy dumát. A férjem szerint ő ronda, szerintem meg helyes:) Nekem bejön, tetszik, és vonzódom hozzá. Ennyi.


Magyarul, ha nem adod fel, előbb utóbb találni fogsz olyat akinek bejössz.

2014. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Oké,nem erről van szó.Lenne olyat,akit meg tudnék szerezni barátnőm,de olyan hihetetlen ronda és igénytelen,hogy minek?semmi vágyat,vonzódást nem ébreszt bennem,ráadásul a személyisége is lehangoló.ilyen barátnő minek,aki nem is tetszik és még beszélni sem tudok vele semmiről?
2014. okt. 10. 18:27
 9/21 anonim ***** válasza:

7-estől kérdeznék egy egyszerűt.

És mi történik akkor,ha valaki nem adja fel,és mégsem talál senkit maga mellé?Mert én ezen az úton haladok,és még csak lehetőségem,esélyem sincsen kapcsolatra,mert kb. rám sem néznek...

23/F

2014. okt. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogyha eleve szánalmasnak tartod magad, akkor miért rontana a megítéléseden az, hogy prostival szexelsz először?
2014. okt. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!