Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne több önbizalmam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne több önbizalmam?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik egy fél éve, egy évvel fiatalabb nálam, de sose mertem meg szolitani se.Facebookon be jeloltem és kb ennyi.Az a fajta lány akinek nagyon sok fiú haverja van, és egész nap korbe veszik a fiúk, mint haverok, de nem viselkedik rbancosan.És van egy olyan érzésem hogy ha nem teszek valamit, akkor csak magamba fojtom tovább, de elég ronda külsőv lettem meg aldva.

1 éve nem kerdeztem itt semmit de ma úgy éreztem tennem kell valamit, mert minden nap amikor meg latom, rosszul esik hogy sose fogom meg ismerni...:/

16/F



2014. okt. 10. 18:54
 1/5 anonim válasza:

ömm.. pardon de fiú vagy ugye??

nem kéne ennyire félni a lányoktól.. :P

Max megondják, hogy nem jössz be és ennyi..

istenem 2.-os gimnazistaként nem meri bevallani.

amúgy én is így vagyok, csak én néha hozzászólok a lányhoz.

16/F (igen, veled egykorú.. )

2014. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vállalj be olyan dolgokat, amik megmérettetnek. Versenyek, tanulás, hobbik terén. A lényeg, hogy vegyél részt megmérettetésekben, és ha nem is sikerülne valami elsőre, ne add fel! Hidd el, ezek a típusú sikerek adni fognak neked egy olyan belső tartást és önbizalmat, ami kifelé is látszódni fog, és teljesen meg fog változni a körülötted lévő emberek hozzáállása hozzád. 24/F
2014. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mit veszthetsz? Max elküld, nem beszéltek. De így se.
2014. okt. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Régebben volt pár lány aki elutasított, de most úgy érzem hogy nem akarom hogy ez a lany el küldjön, mert ez a lány nekem nagyon bejön
2014. okt. 11. 23:17
 5/5 anonim válasza:
Elöbb útom szerintem úgy is eljön majd az az idö mamikor oda mész hozzá és be vallod neki. neked kell eldöntened hogy az a rossz ha tovább szenvedsz vagy ha megprobálod. még ha elküld akkor sincs semmi. egy probát megér.
2014. okt. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!