Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik hogy nem tudok kigyógy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy nem tudok kigyógyulni egy párkapcsolatból? 17/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 év és még mindig várok rá és ő is rám. Ma hagytuk abba azzal, hogy most megpróbáljuk szüneteltetni, majd beszélünk ha vége az érettségimnek és 18 leszek.

Szörnyű kétségbeesett vagyok :'(

Nem is szeret igazi szerelemmel, de tisztel és törődik velem, úgy mint más nem, ő tud rólam a legtöbbet és napi több órás beszélgetések után nem is tudok mást elképzelni... :'( Főleg azok után hogy feleségül akar venni...

Hiába a "fiatal korom", tudom, hogy Ő nekem az igazi. De ez valószínűleg csak egy álom marad.

Tudtok valami kis véleményt mondani? Vagy egy pozitív szót? Jól esne....

Akárhányszor megbeszéltük, hogy ez nem lesz így jó, mindig visszatértünk egymáshoz. Szörnyű hűséges és szeret. Nem vagyok képes elfelejteni és nem is látok más fiút. Tudom, hogy azt írnátok, hogy ez csak azért van mert minden nap vele keltem és feküdtem virtuálisan, de nem :'(

Valami kis reménysugár? Nagyon kivagyok... Őrülten szeretem...



2014. okt. 10. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
ki fogsz gyogyulni en drukkolok ha akarsz beszlhetsz rola privatban velem szivesen segitek :D
2014. okt. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van kedved írj privátot..18L
2014. okt. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem szerelmes beléd, de feleségül akar venni? Jaj, kicsi lány, remélem időben rájössz arra, hogy ennek a fiúnak csak az imponál, hogy te teljesen beleestél és bármire képes lennél érte...
2014. okt. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :/

Közben kaptam egy privátot és az kimaradt, hogy a fiú külföldi :S

Ne haragudjatok, de nagyon nem szeretnék Róla beszélni, rájöttem, hogy eléggé fájna újra elmondani, átgondolni.

De szívesen válaszolok minden privátra! Bárkitől, bármilyen témában!

2014. okt. 10. 20:39
 5/6 A kérdező kommentje:

#3: Valószínűleg igazad van... :/

De mit tegyek hogyha még így is szeretem és valóban bármit megtennék érte? :(

2014. okt. 10. 20:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Fújj külföldi... No annak csak ideig óráig kellesz. :-) Ha nem európai, akkor csak a jólét kell.. mivel szedett fel angol nyelv tudás. Tapperolás?
2020. jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!