Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök neki vagy csak hülyít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki vagy csak hülyít engem a srác? És arról van szó, hogy nem tudom most bejövők az egyik fiú osztálytársamnak vagy csak hülyít.

Figyelt kérdés

Kb úgy október közepétől teljesen rám szállt az egyik osztálytársam,kezdetben csak úgy beszélgettünk aztán rá

egy-két hétre elkezdett piszkálni,mindennel pár nap után,elkezdte csipkedni,simogatni az arcom,hogy milyen cuki vagyok..utána mindig ott volt ahol én,rám mosolygott mikor rá néztem stb.Novemberben meg Novemberben kicsit tovább lépet kereste az alkalmat,hogy hozzám érjen,hajamhoz,vállamhoz,kezemhez.Elkezdett becézgetni,hogy cica meg ilyenek..Akkor egyszer decemberben egyik tesi órán sétált én meg pont mellette mentem és átkarolt a vállamnál a srác,én meg nem utasítottam el mert tetszik nekem a srác és majdnem kiugortam a bőrömből,hogy átkarolt..Aztán utána jött a következő óra és az egyik bnőm előtt mondta,hogy a tesi tanár beszólt neki,hogy nem órán kell udvarolni,azt állítólag azt mondta neki,hogy "csak játszik velem"(lehet h ezt azért mondta mert nem akarta elmondani h bejövök neki..ha egyátalán bejövök neki)mikor ezt meghallottam elgondolkodtam azt bementünk az órára és egész órán átnéztem rajta és bunkó voltam vele mikor szólt nekem..Aztán jött a következő óra szünetben láttam valami baja van,nem szóltam hozzá,mikor nézet direkt nem néztem rá,és töri órán pont mögöttem ül és még volt pár perc az óráig leültem a padomhoz láttam vlmi még mindig nem stimmel nála,kérdeztem mi a baj?mondta semmi vett egy mély lélegzetet mintha vlmit legszívesebben mondani akart volna,de mégsem,és lehajtotta a fejét a padra megint megkérdeztem mi a baj,mondta újra h semmi jó akkor hagytam nem akartam tovább ezzel szekálni.Mikor kicsöngettek megkérdeztem a haverját,h mi a baja azt mondta "szerelmi ügyek".Rajz órára mentünk be már fülig ért a szája mikor rá néztem,már mikor beértünk a terembe rám mosolygott én viszonoztam aztán megfogta a karom és hátra vitt a padjához mikor odaértünk ledobta a táskáját megfordult és átölelt.Aztán órán akárhányszor hátranéztem engem nézett..aztán megnéztem a myvipjét és láttam,h van barátnője na ekkor ez nagyon szíven ütött mert már tökre belezúgtam..aztán most januárban tegnap előtt előttem az egyik barátnőm előtt meg a haverja előtt megszólalt nekem h "hányszor mondtam h én várlak"stb azt mondtam neki haha tudom h van barátnőd nem kell a duma aztán elszólta magát h szakított vele,aztán mentünk órára és azt mondta az egyik oszttársam ellőtt h azt a csajt (állítólag)miattam hagyta ott,de nem hittem el.Aztán órán magyar órán fölírta a kezére h én+meg ő.Amikor észreveszem h nézz akkor gyorsan elkapja a tekintetét,mintha mi sem történ volna vagy szemezünk kb1 percig.Barátnőm szerint bejövök neki de én nem tudom elhinni nagyon sz*r igy.Az a helyzet,hogy lebecsülöm magam és nem tudom elhinni,hogy valaki szeret engem is..A másik amiért nem tom,hogy higgyem el neki mert néha szereti ugratni az embereket.Azt viszont nem tudom,hogy most tényleg miattam hagyta ott a másik csajt vagy nem,és azt sem tudom,hogy szerelemben is szeret ugratni..De am a haverjai szokták nekem mondogatni h tetszik mi??Én meg elmosolyodok és letagadom mert mi van h csak játszik velem?és ettől félek..És van mikor a haverjai ilyet szólnak nekem h"Tetszek neki"ő meg letagadja.De csak velem bánik így az osztályban,hogy átölel meg stb a többi csajjal nem.Szerintetek bejövök neki??Vagy most mi van? Vagy ha bejövök neki akkor küld jeleket csak én nem veszem észre vagy csak nem akarom??Vagy viszont én nem küldök felé nagyon eggyértelmű jeleket és ezért nem tudja,mit csináljon.??Lécci segítsetek!!!!!!!!!!!!


2010. jan. 23. 16:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
BAsszus, nem akarsz járni velem? Tök szimpi vagy! :P
2010. jan. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Haha első válaszoló nagyon vicces vagy de ez most nem jött be!!!
2010. jan. 23. 16:10
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, dehát nem vagyok a helyében, nem tudom mit gondol. AMúgy hány évesek vagytok?
2010. jan. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kavartok itt mint a Barátok köztben... Neked bejön, te az írottak alapján bejössz neki, akkor mi a probléma? Beszéljetek egymással!
2010. jan. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
max 12 lehet..
2010. jan. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem érheti szó a ház elejét azzal kapcsolatban, hogy szűkszavúan írtad le a helyzetet, az biztos....:)

Nem látod a jeleket?! Legalább ötöt felsoroltál, ami teljesen egyértelműen jel. Konkrétan leírta, hogy veled akar lenni, a barátai is ezt mondják, ésatöbbi.... Milyen jelre vársz?! Nem tudom, mennyi idős vagy, soha nem is szoktam erre hivatkozni semmilyen kommentnél, de te még egyértelműen nem vagy érett egy kapcsolatra. Ezt nem szemétkedésből mondom, hidd el, de ha ennyire egyértelmű dolgok sem világosak, akkor az ennél kevésbé egyértelmű dolgokról nem is várható el, hogy világosak legyenek számodra, pillanatnyilag.

2010. jan. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én vagyok 14 ő meg 17.
2010. jan. 23. 16:23
 8/15 anonim ***** válasza:

Persze!!Adj felé jeleket amitől megbátorodik!!

Szoritok nektek!

2010. jan. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hányszor bukott h te 14 vagy ö 17 deh azért az osztálytársad.. :D
2010. jan. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Azért nem tudom nagyon elhinni sokan becsaptak kihasználtak már 7éves korom óta és valahogy minden 3 emberben azt látom,hogy csak megakar szívatni és utána meg jött röhög rajtam,hogy balek vagyok..
2010. jan. 23. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!