Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki meleg az miért lett az?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki meleg az miért lett az?

Figyelt kérdés
Azért mert nem volt sokáig barátnője vagy mi ?
2010. jan. 23. 16:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
utálta a hideget.
2010. jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor bu.zi, homokos, azonos neműekkel van csak párkapcsolata már ha annak nevezhető az
2010. jan. 23. 16:15
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Két hajlamosító tényezőt ismerünk:

- Genetikai hajlam.

- Környezeti hatások. (pl. apa nélkül nőtt föl, vagy folyamatosan verte az apja, stb.)


A legtöbb ezeken múlik. Senki sem "dönt" úgy, hogy meleg lesz, ezt csak a beszűkült homofób parasztok hiszik. Ez tudattalan folyamat.

2010. jan. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
azért mert így érzi jól magát.vagy nagyon férfias és vele azonos neművel,ám gyengébb személlyel akar lenni.vagy túl lányos,és ezért mint valami védenc,egy erős férfit választ maga mellé.szerintem rre nincs magyarázat,ők ilyenek:D
2010. jan. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Születési rendellenesség. Genetikai mutáció.
2010. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez nem eldőlt dolog közvetlenül születésnél. Ez 14-20 éves korra alakul ki végleg.
2010. jan. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Van olyan elmélet, ami szerint ez egy természetes folyamat, a természet szabályozza magát; mikor a népesség megnő, így csökkenti.
2010. jan. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azért, mert anyukám azt mondta.
2010. jan. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Baráti társaság,otthoni körülmények,lelki gondok stb...!

Én így tudom!

2010. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

,,Beszűkült látású homofób parasztok"


Tudod a homofóbia sem csak úgy spontán (van az is, de ritka). Én is homofób vagyok. Ha meglátok egy bu zit összeszorul a gyomrom, hányingerem és ütési kényszerem lesz. Nem, nem vagyok egy sötét bunkó, egyetemre járok...

---

Kutatások bizonyítják hogyha nem mutogatnák a bu zikat a TV-ben akkor 60%-al kevesebben lennének. Viszont van sok idióta is, akik kiviszik "tüntetni" a meleg felvonulásra a gyereküket, talán ez is hatással (sőt, valamennyire biztosan hatással) van az ilyen dolgokról kialakult képére.


http://www.youtube.com/watch?v=p8vVkOKG1Zw


,,Járj inkább lánnyal!" ^^



14/88, az emberi hívószám ;PP

2010. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!