Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a viselkedésük között a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a viselkedésük között a különbség?

Figyelt kérdés

Egy félénk fiúrol van szó. Nem tudom,hogy most azért néz,mert nézi,hogy nézem-e vagy mert tetszek neki...Miben tér el a viselkedése a fiúnak ilyen szitukban?

/csak látásbol ismerjük egymást/


2010. jan. 23. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
a félénk fiúk eléggé különlegesen viselkednek.de ha ilyen bátortalan kezdj vele beszélgetésbe és megtudod mi a helyzet,mert valószínű ő nem fog odamenni hozzád.
2010. jan. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezt a különleges viselkedést már észrevettem :D

Am az a gáz,hogy én is "szaros" vagyok :D

2010. jan. 23. 17:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon félénk vagyok, soha nem szerettem kezdeményezni, mindig megvártam hogy a fiú jöjjön ide. Aztán megismertem egy srácot, aki nagyon tetszett nekem és ez kölcsönös volt, viszont ő sem akart kezdeményezni, mert sokat csalódott már a lányokban. Aztán beszélgettem a barátaimmal és mindegyik azt mondta hogy nyugodtan kezdeményezzek, mert a mai világban teljesen mindegy hogy a fiú lép először vagy a lány. A másik meg az volt hogy nem akartam hogy valaki lecsapja a kezemről, úgyhogy az egyik este legyőztem a szégyellősségemet és nem bántam meg :) Ez 2 és fél éve volt, azóta is együtt vagyunk :)
2010. jan. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de jó nektek...én csak attól félek,hogy mivan,ha nem tetszek neki...
2010. jan. 23. 18:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Pont ezt érzi ő is, ezért nem mer ő kezdemnyezni :D
2010. jan. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Áhh,nem hiszem...
2010. jan. 23. 19:33
 7/8 anonim ***** válasza:
dehogynem! figyelj, ha így gondolkodsz: ha a fiúhoz odamész és megkérded és igent mond,akkor minden oké. (igen=bejössz neki) ha nem,akkor sincs sok vesztenivalód,hisz nem az a fajta aki eldumálja majd mindenkinek. ha így gondolkodsz,nem is olyan vészes,ugye?:D
2010. jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

kérdezzem meg,h bejövök -e neki?

hát ez,ha olyan könnyű lenne,mint ahogy te leírtad..

2010. jan. 23. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!