Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jöhetnék vele össze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetnék vele össze?

Figyelt kérdés

Hát adott a helyzet, hogy nekem már egy jó ideje tetszik egy lány, de nagyon... És hát nem tudom mi tévő legyek, mert égő, nem égő nekem még nem volt barátnőm:S Az a helyzet, hogy fősulira járunk, és nem kifejezetten ismer, mondhatjuk azt is, hogy látásból ismerjük egymást, de semmi több. Szoval ebből a helyzetből hogy tudok jól kijönni? Nem akarom elrontani, de valamit csinálnom kell mert már idegileg teljesen kivagyok... Hogy hogy nézek ki... hát nemrég egy ismerősöm azt mondta 7es a 10 ből.

(ha valamit kihagytam később megírom, de kérlek segítsetek)

20F


2010. jan. 23. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Átlagos férfi 0 önbizalommal. Fiam tessék elhívni a csajt randira, oszt mi van elküld, semmi, majd lesz másik, aki megáll. Az, hogy nem volt barátnőd az sem gond. Sugározz önbizalmat ennyi, a többi jön magától.
2010. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom tudom, de én egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy elhívjam csak úgy egy randira/talira...Tudom hülyeség, de én ezt valahogy cikinek érzem így elsőre.
2010. jan. 23. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:
próbálj vele szemezni és ha veszi a lapot menj oda és kérdezd meg hogy mit csinál a hétvégn és hívd el valahova ha úgy adódik 16/F
2010. jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

19:54 vagyok

és igen ahogy a többiek is mondták fő az ÖNBIZALOM

2010. jan. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha nem veszi a lapot akkor mi van? Úgy értem lehet kapásból nem jövök be neki, vagy csak nem figyel ... Akkor odamegyek beszélgetek vele? (itt a másik problémám a miről:S, de ezen igyekszek általában úrrá lenni)
2010. jan. 23. 20:00
 6/8 anonim ***** válasza:
ha nem veszi akkor odamész hozzá ha mondjuk csapatba van akkor megkérded tőle van 1 perce, félrehívod és akkor elhívod valahova órák után vagy hétvégére randira és hobbiról, mit szeret lényeg h 1 randin róla beszélgessetek főleg
2010. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezek szerint csak nekem tűnik furának odamenni valakihez, félrehívni pár percre, és elhívni/beszélgetni vele.
2010. jan. 23. 20:21
 8/8 anonim válasza:

Ne légy bátortalan! Egyáltalán nem ciki elhívni randira. Gondolj bele, nekünk lányoknak sokkal kellemetlenebb egy olyan pasi közelébe férkőzni aki tetszik. Milyen már, mikor egy lány hív randira pasit?!

Állj a sarkadra és kérdezd meg. Ha nemet mond, akkor is megadtad magadnak az esélyt. Hajrá!!!

22L

2010. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!