Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy egy prosti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy prosti belém szeressen? Elméleti kérdés, magyarázat lent.

Figyelt kérdés

Nem vagyok már 15 éves, ne értsetek félre! Sosem voltam még hivatásosnál, de szerintetek meg lehetne hódítani? Sokszor gondoltam már rá, ugye valahol ő is nő, biztosan van olyan akibe beleszerethet. Egy full leszbi csajt szedtem már fel, csak úgy kíváncsiságból és sikerült, ami nem kis dolog!

Véleményetek?? 30 ffi



2014. okt. 13. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert a prostik kb. mindenkitől undorodnak, aki igénybe veszi a szolgáltatásukat, lévén az ilyen emberek 95%a durván defektes, főleg 20 fölött.
2014. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
100%
Persze,Mr. Gere.
2014. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csakhát ők valamilyen szinte olyanok, mint a pincérnők. Sok kéretlen ajánlatot kapnak mindenféle jöttmenttől, szóval egy idő után meglehetősen negatívan állnak hozzá a kérőkhöz.
2014. okt. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Elméletileg lehetséges, de szer olyannak kéne írni akinek már sikerült egy hivatásost visszaterelni a jó útra!

Mondjuk személy szerint nem hallottam még ilyenről, de van egy jó közhely, h qurvából van jó feleség, de én inkább kihagynám! 30F

2014. okt. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Aha, értem. Pont ezért is nagy kihívás ez! Azért ismerjétek el, hogy egy férfi gyülőlő leszbi csajt sem semmi felszedni, nem? :D

Csak a prosti sokba lenne, hányszor kellene ahhoz menni, hogy valamit elérjek nála? Rengetegszer.

2014. okt. 13. 20:36
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát.. egy "full leszbit" kíváncsiságból sosem tudnál felszedni. Igazából sehogy

Amúgy meg, csak hogy tudd, ők is emberek. És itt le van tudva dolog. Van aki kényszerből keresi meg a testéből a kenyerét, valaki meg élvezetből. Előbbiben több érzelmet találsz, mint az utóbbi esetében. Szóval igen, bele tud szeretni.

2014. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, én sem hiszem, hogy jó útra térne és ez, mint írtam is, csak elméleti kérdés, de sokszor motoszkált a felemben!

Legalább jól keresne az asszony! :D

2014. okt. 13. 20:38
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem full leszbi, aki 30 éves, tök fiúsan néz ki és pasival még csak nem is smárolt? Mondjuk abban igazad van, hogy ha úgy nézzük nincs teljesen hetero, leszbi, homo, mert mindenkinek van női és férfi oldala is, ha nem is vagy csak nagyon ritkán kerül előtérbe.
2014. okt. 13. 20:40
 9/11 anonim ***** válasza:
nagyjából annyi mint annak hogy a pszichológusod a legjobb barátod legyen..
2014. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
AZ egyik baratom igy ismerte meg a feleseget,azota is egyutt vannak es van ket gyerekuk a csaj meg abbahagyta az eredeti foglalkozasat es mostmar evek ota adminkent dolgozik:-))Szoval lehet:-)))
2014. okt. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!