Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit illik felvenni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit illik felvenni, ha a barátom szülei meg szeretnének ismerni? 16L

Figyelt kérdés

Szombatra meghívtak a barátom szülei, mert meg szeretnének ismerni. (Futólag már ismernek)

Nem tudom, mit szokás ilyenkor viselni, hogyan illik viselkedni?

A következőre gondoltam:

fekete bokacsizma, kicsi sarokkal

fekete harisnya

zöld-piros-kék-sárga kockás, testet követő szoknya

bordó, lenge pulcsi elöl betűrve

és természetesen, amíg odaérek egy vastagabb kötött pulcsi, amit kabátként szoktam hordani.

A hajam állig ér, szóval csak megfésülködök, ahogy szoktam, sminkelni is csak annyira szoktam, hogy a szemöldökömet kitöltöm és szempillaspirál.

Nem tudom, virágcsokrot szokás-e vinni, egyebek. Ebben szeretnék segítséget kérni.

Amúgy pedig természetesen kedves leszek, segítek az elpakolásban evés után, satöbbi.

Tanácsok?

Köszönöm:))

16L (19F)



2014. okt. 13. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell kiöltözni, bőven jó olyanba menni amit amúgy is felveszel a hétköznapokon. Én vinni se vinnék semmit.
2014. okt. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én nem vinnék semmit. Maximum egy kis sütit, de virágot semmiképp nem. Azt szokás mondani, hogy fehér ruhában kell ismerkedni a szülökkel. Esetleg farmer, bokacsizma, fehér pulcsi/hosszúujjú. Nem vennék fel szoknyát. Kötött pulcsikat szerintem ne, inkább csak egy farmer/bör dzsekii :) remélem tudtam segíteni
2014. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem hordok nadrágot, bőrdzsekit főleg nem.

Nem is igazán vannak olyan jellegű ruháim, amik ilyen "tinilányosak" lennének.

De ez a fehér dolog jó, köszönöm!

Csak félek, hogy leeszem:D

2014. okt. 13. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!