Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek probaljuk meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek probaljuk meg egyparkent vagy maradjon minden ugy ahogy van?

Figyelt kérdés

Egyik fiu haverom szerelmes belem es probalkozik nalam folyamatosan.. kb nyar elejen ez forditva volt en voltam bele szerelmes csak o egesz nyaron hanyagolt a csaja miatt (mar nincsenek egyutt mert kiderult a csaj ribzli es megcsalta) es hogy most azkat a dolgokat banja.. en nem tudom mit erzek szeretek vele lenni es beszelgetni de elvesziteni se akarom.. de o is tudja h nem akarok kapcsit mert felek a csalodastol meg ilyenek.. nem tudom mivolna a jo dontes


letszii csak normalis valaszokat irjatok.

elore is bocs ha vmit elirtam csak faradt vagyok es nem szoktam meg az uj billentyuzetett a telon


2014. okt. 13. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg vele :)
2014. okt. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tibohr ***** válasza:
próba szerencse
2014. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ASOT ***** válasza:
szerintem elég nyilvánvaló, akkor volt barátnője, így nem lehetett semmi, most nincs barátnője.... :)
2014. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 RRR ***** válasza:
csapj bele a lecsóba:DDD
2014. okt. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg velem!
2014. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem először ne párként próbáljátok meg, hanem randizzatok. Az egy tiszta helyzet, látható, hogy mind a kettőtöket csak a másik érdekli, ez jó esély arra, hogy ne rohanjatok és ne legyen teljesítési kényszer, hanem tényleg tudjatok hosszú ideig randizgatni.


Aztán ha érzed majd, hogy meg akarod csókolni és ő is ezt akarja, akkor megteszitek.

2014. okt. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!