Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, azt érzitek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, azt érzitek egy srácon, ha nincs kibékülve önmagával, nem érzi jónak magát?

Figyelt kérdés

kedves vagyok, meg próbálok ismerkedni, csajozni, de mostanában nem megy.Régen sikerült, nem az van, hogy sosem volt csajom, csak mostanában nem megy.

Szoval lehet ez a gond, ti megérzitek ezt?Ez taszít titeket?


2014. okt. 13. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet érezni, nem kell ehhez különösebben semmilyen radar, aki odafigyel a másikra az érzi, és nem túl jó pont, de ha elmondod akkor még mindig jobban jársz mert lehetőséged adsz magadnak és nekem is arra hogy jobb legyen, és segítsek esetleg, de ha magadban tartod és folyton csak kedvetlen vagy, na azzal sokra nem mész.
2014. okt. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, érződik az ilyesmi. Amíg nem kezdi el állandóan sajnáltatni magát, addig nem zavar. Ja és a ló másik oldala, mikor próbálja megjátszani egy ilyen férfi, hogy mennyire magabiztos, az is zavaró.

27L

2014. okt. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ja folyton kedvetlen vagyok, nem tudom mihez kezdjek ezzel.
2014. okt. 13. 21:27
 4/7 A kérdező kommentje:

folyton komor vagyok, ritkán nevetek mostanában, csak akkor van jókedvem ha iszok.

Szerintetek mit csináljak, aki tud tanácsod adni, annak megköszönném.

Már a szüleimmel is beszéltem erről, de semmi sem változik.

22f

2014. okt. 13. 21:35
 5/7 anonim ***** válasza:
ennyire nincsenek céljaid?
2014. okt. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nincsenek, már elegem van az egyetemből is, feleslegesnek érzem magam.Nem vagyok nyafogós, csak hátha tud valaki tanácsot adni
2014. okt. 13. 21:42
 7/7 anonim ***** válasza:
tanács? előbb mondd mi a probléma :D mi nem tetszik és miért, miért adtad fel?
2014. okt. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!