Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ennek jelentősége? Srácok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek jelentősége? Srácok?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel csak néha találkozok munkaügyben, ilyenkor én megyek az irodájába. És mindig amikor beszélek hozzá, az asztalon előredőlve, 2 kezével az állát támasztva figyel csillogó szemekkel és közben mosolyog, apróságokon is nevet, meg olyan kis cuki az egész. Most akkor tetszem neki vagy csak esetleg csak szimpátia? (Egy barátnőm, aki szintén jár hozzá munkaügyben néha, azt mondta, vele egyáltalán nem ilyen, meg igazából ő hívta fel rá a figyelmem, hogy csillog a szem, amikor ott vagyok). Azért nem tudom eldönteni, mert tőlem sokkal szebb, csinosabb lányokkal találkozik nap, mint nap a munkája miatt (akik odavannak érte), hogy nem értem, miért pont én tetszenék neki. Egyébként mindketten 20 körüliek vagyunk (én közelebb vagyok a 20-hoz, ő a 25-höz).

2014. okt. 13. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi ez a szexrabszolga vok 18/f :"D ennyire unatkozol ecsem?? Mar harmadszorra latom ezt a szart kiirva xdd ha kanos vagy dugasd meg magad...
2014. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:DDDDD


De a kérdésem emberek :D

Amúgy azért kérdezem, mert nem akarok bemagyarázni magamnak olyat, ami nincs is, aztán beleélem magam és a végén meg nem lesz semmi..

2014. okt. 13. 21:43
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet kedvel, lehet nem de akár szívesen megdugna ha benne vagy
2014. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!