Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki egy 20 éves lánynak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki egy 20 éves lánynak egy 18 éves sráccal szexkapcsolatot fenntartani?

Figyelt kérdés
Egy 18 éves sráccal volt egy (eddig) egyéjszakás kalandom. Megbeszéltük, hogy egyikünk se zúg bele a másikba, de lesz ismétlés. Nem ciki ez? Úgy értem, eddig mindig vagy pontosan magam korúakkal, vagy idősebbekkel voltak ehhez hasonló dolgaim. Kicsit fiatalnak érzem magamhoz. Szerintetek?

2014. okt. 15. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem mindegy?
2014. okt. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kicsit sem ciki! 2 év korkülömbség az semmi!
2014. okt. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha élvezed, akkor teljesen mindegy. Gondolom úgysem kiabáljátok világgá, hogy együtt dugtok, akkor meg nem tud ciki sem lenni.
2014. okt. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem, ez mitől lenne ciki? 20 éves lányhoz nem fiatal szerintem egy 18 éves srác.
2014. okt. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Gáznak ezt nem mondanám!A gáz szerintem te vagy,jó hogy nem mész el már nyugdíjba!
2014. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha annyira zavarna szerintem nem jutottatok volna el eddig, személyes véleményem szerint így annyira nem sok a két év, ha csak a kort nézzük, mert lehet attól még érett komoly a srác h "csak" 18. bár ha csak szexkapcsolat akkor tényleg mindegy ebben az esetben, mert akkor az a lényeg, h jó legyen vele az ágyban...
2014. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát amúgy azért kicsit tetszik nekem, szóval kicsit fapofával néztem, mikor mondta, hogy úgyse fog belém szeretni :D De akkor nem aggódok ezen. Egy 24 éves barátnőm nem rég az én 20 éves haverommal szexelt, ideje levetkőznöm a prüdériámat
2014. okt. 15. 14:16
 8/12 anonim ***** válasza:

Ciki egy 19 évvel idősebb nővel szexkapcsolatot folytatni?

Most őszintén. Nem mindegy?

Mindkét fél élvezi? Akkor meg miről van szó? Ha nincsenek hivatalosan együtt és nem kell feltétlenül felvállalni egymást, akkor az ágyban kit érdekel még a dolog? A párnákat? :D

2014. okt. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha a párnám mesélni tudna...:D Jó, kicsit megnyugodtam amúgy. Csak paráztam, hogy fiatalabb, mert ennyivel fiatalabb sráccal még nem volt dolgom. Bár azért ügyesebb, meg odaadóbb, mint némelyik idősebb, akikkel volt valami...
2014. okt. 15. 14:32
 10/12 anonim válasza:
ne írd már mindenkinek hogy mit csináltunk
2014. okt. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!